Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte
Parādīt izvēlni
Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte

RTU Olaines Tehnoloģiju koledža modernizē mācību telpas un laboratorijas

28. septembris
.
.

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Olaines Tehnoloģiju koledža pilnveidojusi mācību vidi, piedāvājot studentiem plašākas iespējas iegūt darba tirgum vitāli nepieciešamās prasmes un iemaņas mūsdienīgi aprīkotās laboratorijās un mācību telpās. 

RTU Olaines Tehnoloģiju koledža ir valsts akreditēta profesionālās augstākās izglītības iestāde ar struktūrvienību profesionālā vidusskola. No šī studiju gada koledžas studenti un audzēkņi var iegūt izglītību 11 mūsdienīgās un moderni aprīkotās laboratorijās – Neorganiskās un organiskās ķīmijas mācību laboratorijā, Analītiskās ķīmijas mācību laboratorijā, Ķīmisko procesu mācību laboratorijā, Zāļu formu tehnoloģiju mācību laboratorijā, Biotehnoloģiju un atjaunojamās enerģijas procesu mācību laboratorijā, Viskozo masu sagatavošanas mācību laboratorijā, Būvmateriālu un cementa mācību laboratorijā, Pārtikas tehnoloģiju mācību laboratorijā, Mehāniskās darbnīcas, montāžas un apkopes mācību laboratorijā, Ūdens attīrīšanas un apstrādes procesu mācību laboratorijā un Mikrobioloģijas mācību laboratorijā. 

Īstenojot divus Eiropas Savienības (ES) struktūrfondu līdzfinansētus projektus, RTU Olaines Tehnoloģiju koledža paaugstinājusi ēku energoefektivitāti – ir nosiltināts mācību korpuss un divas dienesta viesnīcas –, un veikusi nozīmīgu telpu pārbūvi, atjaunošanu un labiekārtošanu. Būvniecībā, iekārtu un aprīkojuma iegādē kopumā ieguldīti 5,38 miljoni eiro. 

Koledžas pārbūvēto mācību telpu svinīgā atklāšana notika 25. septembrī. Atklājot pārbūvētās telpas un atjaunotās ēku fasādes, ir noslēgts būtisks posms kvalitatīvu pārmaiņu īstenošanā. «Tiecoties uz izcilību un mērķtiecīgu izaugsmi, piesaistot Eiropas Savienības fondu investīcijas, esam radījuši profesionālu darbības vidi. Tagad mums ir labiekārtotas telpas, modernas iekārtas un kvalitatīvs aprīkojums, par kādu iepriekš varējām tikai sapņot,» uzsver Dace Vilkena, RTU Olaines Tehnoloģiju koledžas direktore. Moderni aprīkotas telpas, augsti kvalificēti mācībspēki un neatsverams tehnisko darbinieku ieguldījums palīdz koledžai virzīties uz izcilību un nodrošināt studentiem un audzēkņiem iespēju kļūt par kvalificētiem speciālistiem, radošām un veiksmīgām personībām, kuras ir sagatavotas dzīvesdarbībai konkurences apstākļos. 

RTU Olaines Tehnoloģiju koledža ir dibināta 1964. gadā. Kopš 2019. gada koledža ir RTU aģentūra, piedāvājot mūsdienīgu un konkurētspējīgu profesionālo augstāko un profesionālo vidējo izglītību ķīmijas, farmācijas, biotehnoloģijas, inženiermehānikas, pārtikas un vides nozarē. 

Olaines Tehnoloģiju koledžas modernizēto mācību telpu un laboratoriju svinīgā atklāšana

Kopīgot rakstu

Informācija par rakstu

Raksta autors

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

Publikācijas datums

28. septembris plkst. 13:50

Līdzīgi raksti

Jaunumi

_