Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte
Parādīt izvēlni
Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte

RTU jaunie dizaineri piedalās izstādē «Furniture & Design Isle 2021»

3. decembris, 2021
.
.
RTU Dizaina tehnoloģiju institūta studente Sintija Vitjazkova demonstrē savu darbu. Foto: DTI

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultātes Dizaina tehnoloģiju institūta (DTI) studentu darbus ir iespējams apskatīt Starptautiskajā mēbeļu, interjera, apgaismojuma un dizaina izstādē «Furniture & Design Isle 2021», kas no 3. līdz 5. decembrim notiek Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā. RTU dizaina studenti piedalās arī tradicionālajā Latvijas Dizaineru savienības rīkotajā konkursā «Dizaina arēna 2021», kas notiek izstādes laikā. 

Izstādē ir apskatāmi DTI studentu bakalaura darbi, kurus šogad aizstāvēja vairāk nekā 15 jaunie produktu dizaineri. Viņi veidojuši dažādus interjera objektus, piemēram, mēbeles, komunikācijas spēles, gaismas ķermeņus, sporta inventāru, specifiskus risinājumus dažādu jomu speciālistiem, savos darbos risinot sociālos tematus, kā arī veidojot neparastus un radošus dizaina produktus.

DTI ir virzīts uz dizaina zinātni un ilgtspējīgu dizaina attīstību, ko nodrošina inovatīvu dizaina produktu izstrāde un arvien jaunas tehnoloģijas materiālu ražošanā.

Vairāk par DTI var uzzināt Facebook un Instagram

Informācija par izstādi.

RTU jaunie dizaineri piedalās izstādē «Furniture & Design Isle 2021»

Kopīgot rakstu

Informācija par rakstu

Raksta autors

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

Publikācijas datums

3. decembris, 2021 plkst. 13:55

Līdzīgi raksti

Jaunumi