Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte
Parādīt izvēlni
Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte

RTU apbalvos labākos Latvijas ķīmijas skolotājus

31. janvāris, 2018
.
.

Sakot paldies ķīmijas skolotājiem, kuri ik gadus sagatavo vidusskolēnus ķīmijas studijām, Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultātē (MLĶF), Paula Valdena ielā 3/7–101. auditorijā piektdien, 9. februārī, plkst. 10.00 sāksies tradicionālais seminārs «Ķīmija kā prioritāte». Tā laikā plkst. 12.00 notiks Latvijas labāko ķīmijas skolotāju apbalvošana.

Seminārā RTU zinātnieki iepazīstinās skolotājus arī ar jaunākajiem pētījumiem. MLĶF vadošā pētniece Kristīne Šalma-Ancāne stāstīs par biomateriālu pielietojumu modernajā medicīnā, MLĶF profesors Valdis Kampars lasīs lekciju par atjaunojamo enerģiju, biodegvielu un cirkulāro ekonomiku, savukārt MLĶF vadošās pētnieces Ineses Mieriņas lekcijas temats – «Antioksidantu divīzija: no dabas antioksidantiem līdz to sintētiskajiem analogiem». Pēc tam Zinātnes skolas «Laboratorium» vadītājs Mārtiņš Gulbis stāstīs par zinātni un eksperimentiem. 

Pēc semināra skolotājiem būs iespēja iepazīties ar ķīmijas rūpniecību, dodoties ekskursijā uz uzņēmumiem. Šogad viņus gaidīs divi Dobeles uzņēmumi – būvmateriālu ražotāji «Tenapors» un «Tenachem».  

Semināru «Ķīmija kā prioritāte» MLĶF organizē jau kopš 1999. gada, lai suminātu ķīmijas skolotājus par savu audzēkņu sagatavošanu ķīmijas studijām, kā arī lai padziļinātu ķīmijas skolotāju zināšanas. 

Programma.

Kopīgot rakstu

Informācija par rakstu

Raksta autors

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

Publikācijas datums

31. janvāris, 2018 plkst. 16:59

Līdzīgi raksti

Ziņas