Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte
Parādīt izvēlni
Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte

Ķīpsalā būs apskatāmi RTU topošo dizaineru darbi

31. maijs, 2018
.
.
Izstādes «Ķīpsalas Dizaina kods 2017» atklāšanā 2017. gada 13. jūnijā. Foto: RTU Dizaina tehnoloģiju institūts

Piektdien, 8. jūnijā, plkst. 12.00 tiks atklāta Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultātes Dizaina tehnoloģiju institūta (DTI) diplomandu noslēguma darbu izstāde «Ķīpsalas dizaina kods 2018». Izstāde līdz 25. jūnijam būs apskatāma RTU Arhitektūras fakultātes ātrijā, Ķīpsalas ielā 6, katru dienu no plkst. 10.00 līdz 19.00. 

Izstādē būs eksponēti vairāk nekā 20 RTU DTI bakalaura profesionālo studiju programmas «Materiālu tehnoloģija un dizains» absolventu studiju noslēguma darbi, kuros izstrādāti dažādi interjera priekšmeti, mēbeles, moderni risinājumi birojiem, attīstību sekmējošas palīgierīces un spēles, kā arī citi neparasti un radoši dizaina produkti.

Eksponātu dažādība pierāda, ka RTU absolventi spēj radīt inovatīvus un vienlaicīgi funkcionālus, estētiski augstvērtīgus darbus, kuros izmantoti gan moderni materiāli, gan radoša pieeja izstrādes procesam. 

Interesentiem izstādes norises vietā būs pieejama informācija, kā sazināties ar darbu autoriem un apspriest eksponātu iegādes iespējas pēc izstādes. Dizaina izstrādājumus būs iespējams vērtēt un apspriest arī izstādes tiešsaistes sociālā tīmekļa vietnē «Facebook». Turpat būs atrodama arī informācija par autoriem.

Izstādi veidojuši profesionālo bakalaura studiju programmas «Materiālu tehnoloģija un dizains» 4. kursa studenti, bet izstādes konceptu un iekārtojumu viņi radījuši sadarbībā ar šīs studiju programmas studentiem un mācībspēkiem. 

Pasākuma laikā iespējama filmēšana un fotografēšana.
 

Kopīgot rakstu

Informācija par rakstu

Raksta autors

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

Publikācijas datums

31. maijs, 2018 plkst. 9:21

Līdzīgi raksti

Ziņas