Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte
Parādīt izvēlni
Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte

Lūdzam piedalīties seminārā “Ķīmija kā prioritāte”

10. janvāris
.
.

2020. gada 24. janvārī plkst. 10, Rīgā,  P. Valdena ielā 3/7 RTU Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte rīkos ikgadējo ķīmijas un dabaszinību skolotāju semināru «Ķīmija kā prioritāte», lai veidotu savstarpējo dialogu par dažādiem dabaszinātnes un inženierzinātnes  aspektiem un to ieguldījumu cilvēces labklājības veidošanā.

Plkst. 10.00 Semināra atklāšana un uzrunas.

Plkst. 10.15 Referāti un diskusijas:

  • Atpazīstamība, kvalitāte un daudzveidība, AS Olainfarm Kvalitātes vadības departamenta direktors Raimonds Terentjevs
  • Mālu ķieģelis - attīstības tendences un uzņēmuma loma tajā, SIA Lode sadarbības projektu vadītājs Rolands Margēvičs
  • Cilvēks un daba - ilgtspējas izaicinājums, Pasaules Dabas fonda valdes priekšsēdētājs Uģis Rotbergs

Plkst. 12.20 Ķīmijas skolotāju apbalvošana.

Plkst. 12.40 LZA E. Gudrinieces un A. Ieviņa stipendijas laureātu apbalvošana.

Plkst. 12.50 Pusdienas MLĶF kafejnīcā.

Plkst. 14.00 Ekskursija uz A/S “MADARA Cosmetics”, Zeltiņu iela 131, Mārupe, Mārupes novads, Latvija

Pieteikšanās un papildu informācija 67089249 67089117 29175634
 

RTU Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte augsti novērtē Jūsu interesi un atbalstu.

Apbalvojumu ieguvēji 2020. gadā

Jānis Celmiņš

(Smiltenes vidusskola)

Latvijas Zinātņu akadēmijas Emīlijas Gudrinieces vārdbalva

Sandis Veldze

(Āgenskalna Valsts ģimnāzija)

Latvijas Organiskās sintēzes institūta apbalvojums

Ausma Grizāne

(Dagdas vidusskola)

Latvijas Organiskās sintēzes institūta apbalvojums

Indriķis Andris Birznieks

(Valmieras Valsts ģimnāzija)

SIA Tenachem  apbalvojums

Tatjana Sahno

(Rīgas Purvciema vidusskola)

SIA Sakret  apbalvojums

Maruta Ladusāne

(Viļānu vidusskola)

AS Grindeks apbalvojums

Antra Zeile

Rīgas Valsts vācu ģimnāzija

AS Grindeks apbalvojums

Anita Zībola

(Bauskas 2.vidusskola)

AS Grindeks apbalvojums

Pāvels Pestovs

(Rīgas 72.vidusskola)

AS Grindeks apbalvojums

Inta Pauliņa

(Pumpuru vidusskola)

AS Grindeks apbalvojums

Inna Koļesņikova

(Rīgas Ķengaraga vidusskola)

RTU MLĶF apbalvojums

Inga Leine

(Jaunogres vidusskola)

RTU MLĶF apbalvojums

Elizabete Sirotina

(Liepājas Valsts 2.ģimnāzija)

RTU MLĶF apbalvojums

Kopīgot rakstu

Jaunumi

_