Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte
Parādīt izvēlni
Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte

Izstādes «Skola» laikā būs iespējams ar studijām RTU iepazīties gan izstādes stendā, gan arī apmeklējot universitātes fakultātes

9. marts
.
.
Foto - Vitālijs Vinogradovs, RTU

Izstādes «Skola 2022» apmeklētāji ar studiju iespējām Rīgas Tehniskajā universitātē (RTU) varēs iepazīties, gan apmeklējot RTU stendu izstādē, gan arī studentu pavadībā dodoties ekskursijās uz RTU studentu pilsētiņu Ķīpsalā, lai klātienē apskatītos RTU fakultātes un laboratorijas. Izstāde notiks no 11. līdz 13. martam izstāžu centrā Ķīpsalā, Ķīpsalas ielā 8. 

RTU stendā varēs iepazīties ar izglītības iespējām RTU deviņās fakultātēs, RTU reģionālajos studiju un zinātnes centros, RTU Inženierzinātņu vidusskolā un RTU Olaines tehnoloģiju koledžā, savukārt tie, kuri vēlas studijas savienot ar darbu, varēs uzzināt par neklātienes un vakara studiju iespējām.  

Tā kā šogad 14. oktobrī RTU svinēs savu 160. jubileju, tad tās gaidās universitāte ir  sagatavojusi arī dažus pārsteigumus izstādes «Skola» apmeklētājiem. 

Šogad īpašs jauninājums būs tiešraides Facebook no RTU stenda. Tās vadīs RTU Būvniecības inženierzinātņu fakultātes students Danīls Ņikiforovs un  komiķis, mūziķis un interneta personība Edgars Bāliņš. Tiešraidē piektdien, 11. martā, un sestdien, 12. martā, būs sarunas ar nozares speciālistiem par skolēniem un skolēnu vecākiem aktuāliem tematiem, kā arī intervijas ar RTU studentiem un struktūrvienību pārstāvjiem. Papildus tam interesentiem būs iespēja virtuāli apmeklēt visus stendus, kā arī iesūtīt savus jautājumus RTU Instagram profilā un saņemt atbildes uz tiem tiešraidē. 

Otrs jauninājums – tā kā RTU studentu pilsētiņa Ķīpsalā atrodas blakus izstāžu hallei, tad piektdien, 11. martā, RTU piedāvā īpašas ekskursiju tūres, kuru laikā izstādes apmeklētāji RTU studentu pavadībā varēs iepazīties ar studentu pilsētiņu un klātienē apskatīties RTU fakultātes un laboratorijas, kā arī uzdot interesējošos jautājumus par studijām RTU. Ekskursijas norisināsies plkst. 11.00, 13.00 un 16.00, un par pulcēšanās vietu pirms tām lūgums jautāt RTU pārstāvjiem izstādes stendā. 

Tāpat arī visu izstādes laiku apmeklētāji varēs praktiski iepazīt inženierzinātnes, RTU stendā iesaistoties dažādās aktivitātēs, vērojot fakultāšu demonstrācijas, savukārt svētdien, 13. martā, būs iespējams izbaudīt virtuālās realitātes iespējas. 

«Skola» ir Latvijā lielākā izstāde, kurā var uzzināt par izglītības iespējām Latvijā un ārzemēs.

Šogad izstāde norisināsies, ievērojot epidemioloģiskās drošības prasības. Visiem apmeklētājiem jālieto medicīniskās sejas maskas vai respiratori, savukārt 18 gadus sasniegušajiem apmeklētājiem būs jāuzrāda sadarbspējīgs Covid-19 sertifikāts.

Kopīgot rakstu

Jaunumi