Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte
Parādīt izvēlni
Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte

Ziņas

RTU studenti mērosies spēkiem jauno inženieru sacensībās «EBEC Riga»

Sestdien, 16. februārī, Rīgas Tehniskajā universitātē (RTU), Kaļķu ielā 1 notiks jauno inženieru sacensību «EBEC» (European BEST Engineering Competition) pirmā kārta «EBEC Riga». Labākā komanda katrā kategorijā dosies uz sacensību otro kārtu «EBEC Baltic».

15. februāris

Dizaina tehnoloģiju institūta studentu darbi novērtēti Bauhaus simtgadei veltītā konkursā

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultātes Dizaina tehnoloģiju institūta (DTI) studiju programmas «Materiālu tehnoloģija un dizains» 3. kursa studentu darbi novērtēti uzņēmuma «Modernists» rīkotajā konkursā, kurš bija veltīts Bauhaus simtgadei. Par konkursa uzvarētāju atzīta Paula Kristiāna Kalniņa, kura izveidoja apaļas konstrukcijas sienas plauktu, otra labākā darba – apaļa kafijas galdiņa – autore ir Alise Sietniece, bet par trešo labāko atzīts Svena Martuļeva izveidotais galdiņš. 

13. februāris

Ēnu dienā vidusskolēni RTU zinātniekus ēno gan Šveicē, gan Latvijā

Otrdien, 12. februārī, pieci vidusskolēni Rīgas lidostā māja ardievas pavadītājiem pirms došanās uz Šveici, Eiropas Kodolpētniecības centru (CERN), lai Ēnu dienā, 13. februārī, iepazītos ar Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) zinātnieku darbu pasaules galvenajā daļiņu fizikas izpētes centrā. Pārējie jaunieši, kuri pieteikušies «ēnot» RTU zinātniekus un darbiniekus, Ēnu dienā apmeklēs laboratorijas RTU studentu pilsētiņā Ķīpsalā un citviet Rīgā un reģionos, kur atrodas RTU fakultātes un filiāles.  

12. februāris