Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte
Parādīt izvēlni
Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte

Ziņas

RTU Dizaina tehnoloģiju institūta studentes iegūst otro vietu modes skatē Lietuvā

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultātes Dizaina tehnoloģiju institūta studiju programmas «Materiālu tehnoloģija un dizains» apģērbu dizaina specializācijas 4. kursa studentes Marta Cimdiņa un Nadīna Anija Poga ar tērpu kolekciju «Collision», kas izveidota no atkārtoti izmantotiem materiāliem, ieguva otro vietu Kauņas Tehnoloģiju universitātes studentu pašpārvaldes rīkotajā modes skatē «Dizaino Dienas».

5. decembris

RTU – viena no pasaules 100 zaļākajām universitātēm

Rīgas Tehniskā universitāte (RTU) ierindojusies starp 100 zaļākajām pasaules augstskolām, zaļās politikas un ilgtspējas reitingā «GreenMetric» ieņemot 93.-95. vietu – kopvērtējumā iegūts vienāds punktu skaits ar divām Spānijas augstskolām. Tas ir ievērojams kāpums salīdzinot ar 2018. gadu, kad RTU reitingā bija novērtēta kā 128. zaļākā pasaules universitāte, turklāt RTU nemainīgi ir vienīgā Latvijas augstskola, kas reitingā novērtēta tik augstu. «GreenMetric» reitingā pasaules augstskolas sarindotas pēc to apņemšanās mazināt kaitīgo ietekmi uz vidi.

5. decembris

Sākusies pieteikšanās semināram «SOLIS 2020»

Jau no 25. novembra visiem bakalaura vecāko studiju gadu studentiem, kā arī maģistra grāda studējošajiem, ir iespēja pieteikties trīs dienu līderprasmju attīstības un pašizaugsmes semināram «Solis 2020»!

3. decembris
_