Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte
Parādīt izvēlni
Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte

Ziņas

RTU un biedrība «Tavi draugi» aicina uz labdarības koncertu Ukrainas atbalstam «Caur gaismu Ukrainā»

Lai iegādātos kara plosītās Ukrainas skolām un bērnudārziem tik ļoti nepieciešamos ģeneratorus, Rīgas Tehniskā universitāte (RTU) sadarbībā ar biedrību «Tavi draugi» rīko labdarības koncertu «Caur gaismu Ukrainā», kurā piedalīsies RTU kultūras kolektīvi un sabiedrībā pazīstami mākslinieki. Koncerts notiks piektdien, 17. februārī, plkst. 19.00 Latvijas Nacionālās bibliotēkas (LNB) Ziedoņa zālē, un visi biļešu ieņēmumi tiks izmantoti, lai iegādātos ģeneratorus, kurus Ukrainā nogādās biedrības «Tavi draugi» brīvprātīgie.

23. janvāris

No 30. janvāra RTU atsāk studijas un darbu klātienē

Pateicoties RTU līdz šim īstenotajiem energotaupības pasākumiem, kas kopš septembra ļāvuši samazināt siltumenerģijas un elektroenerģijas patēriņu un ietaupīt līdzekļus, kā arī valdības sniegtajam finansiālajam atbalstam un ieviestajām izmaiņām energopakalpojumu nodrošināšanā, no 30. janvāra Rīgas Tehniskajā universitātē (RTU) atsākas studijas un darbs klātienē. 

20. janvāris

Latvijas Zinātņu akadēmija piešķir vārdbalvas RTU absolventiem un jaunajiem zinātniekiem

Latvijas Zinātņu akadēmijas (LZA) vārdbalvas un jauno zinātnieku balvas piešķir vairākiem Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultātes un Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultātes zinātniekiem un absolventiem.

19. janvāris