Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte
Parādīt izvēlni
Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte

Ziņas

Atvērta pieteikšanās dalībai TEDxRigaTechnicalUniversity

Līdz 15. oktobrim Rīgas Tehniskā universitāte (RTU) aicina studentus no dažādām Latvijas augstskolām pieteikties dalībai otrajā TEDxRigaTechnicalUniversity, kas, pulcējot iedvesmojošas personības, atklās, kā cilvēki mijiedarbojoties ietekmē viens otra nākotni, rīcību un izvēles. TEDxRigaTechnicalUniversity notiks 27. oktobrī RTU auditoriju centrā «Domus Auditorialis», Zundas krastmalā 8, un tiešsaistē. 

2. oktobris

RTU kopā ar LU starptautiskajā reitingā «The Times Higher Education World University Rankings 2024» ierindojas pirmajā vietā Latvijā

Rīgas Tehniskā universitāte (RTU) kopā ar Latvijas Universitāti (LU) izvirzījušās pirmajā vietā Latvijā prestižajā starptautiskajā reitingā «The Times Higher Education World University Rankings 2024» (THE WUR), ar vienādu kopējo punktu skaitu dalot kopēju pozīciju – 1001.–1200. vietu. RTU ir vienīgā universitāte no Latvijas, kas salīdzinājumā ar pērno gadu savu pozīciju THE WUR ir kāpinājusi, un visaugstāk reitingā novērtēts RTU sniegums starptautiskajā sadarbībā.

27. septembris

Virtuālā un neredzamā pasaule, un inženierzinātņu pārsteigumi gaida Zinātnieku nakts apmeklētājus RTU

Virtuāls ceļojums Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) studentu pilsētiņā Ķīpsalā un brauciens kamaniņu trasē kopā ar sporta leģendu Mārtiņu Rubeni, kā arī mums apkārt esošā neredzamā pasaule, skaņas rašanās brīnums un paša uzmeistarota pirmā elektroniskā shēma ar degošām LED gaismiņām, kā arī zinātnes diskotēka – šādas aktivitātes sagaida interesentus, kuri Zinātnieku naktī, 29. septembrī, apmeklēs RTU Ķīpsalā un RTU zinātkāres centru «Futurimo Rīga», lai iepazītos ar zinātnieku darbu un atklātu inženierzinātņu un augsto tehnoloģiju aizraujošo pasauli. 

20. septembris