Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte
Parādīt izvēlni
Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte

Ziņas

RTU zinātnieki saņem LZA balvas par izciliem pētījumiem 2017. gadā

Latvijas Zinātņu akadēmija (LZA) svinīgā ceremonijā godināja zinātniekus – 2017. gada divpadsmit nozīmīgāko sasniegumu Latvijas zinātnē autorus. Starp tiem ir Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) pētījumi informācijas tehnoloģijas un enerģētikas jomā. Ceremonijā tika piešķirti arī seši LZA prezidenta atzinības raksti, no kuriem vienu saņēma RTU Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultātes zinātnieku grupa.

Foto galerija

19. februāris

Latvijā sievietes nebaidās sevi pierādīt tehniskajās zinātnēs, uzskata RTU zinātnieces

«Mani interesēja, kas īsti ir tā «tumšā» lieta, kas gaiši spīd,» saka Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Enerģētikas un elektrotehnikas (EEF) fakultātes asociētā profesore Kristīna Bērziņa, pamatojot savu izvēli darboties zinātnē. Kristīna un viņas kolēģe, RTU Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultātes (MLĶF) vadošā pētniece Kristīne Ruģele, otrdien, 13. februārī, viesojās Latvijas Radio raidījumā «Zināmais nezināmajā», kas bija veltīts ANO Starptautiskajai dienai sievietēm zinātnē.  

13. februāris

RTU sveic Latvijas labākos ķīmijas skolotājus

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultātē (MLĶF) piektdien, 9. februārī, tika sumināti Latvijas ķīmijas skolotāji, kuri ik gadu uzcītīgi un kvalitatīvi sagatavo vidusskolēnus ķīmijas studijām RTU. Pirms tam tradicionālajā seminārā «Ķīmija kā prioritāte» RTU zinātnieki iepazīstināja skolotājus ar jaunākajām pētījumu atziņām. 

Fotogalerija

9. februāris