Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte
Parādīt izvēlni
Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte

Ziņas

Dizaina Tehnoloģiju institūts piedalīsies izstādē «Baltic Fashion & Textile Riga»

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultātes Dizaina tehnoloģiju institūts (DTI) piedalīsies izstādē «Baltic Fashion & Textile Riga 2019», kas no 26. līdz 28. aprīlim notiks starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā. 

24. aprīlis

RTU Dizaina tehnoloģiju institūta zinātnieki pilnveido armijas uniformas

Pareizi izvēloties darba apģērbu, valkājot atbilstoša izmēra uniformas, kā arī tās pareizi kopjot, paildzinās to dzīvescikls, un vienlaikus ir arī ekonomiski ieguvumi, jo jaunas uniformas vajadzīgas retāk. Tā laikraksta «Dienas Bizness» 16. aprīļa numurā norāda Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultātes Dizaina tehnoloģiju institūta (DTI) asociētā profesore Inga Dāboliņa. Viņa stāsta par starptautisku projektu, kurā piedalās arī DTI un kura mērķis ir padarīt konkurētspējīgāku viedo darba apģērbu ražošanu Baltijas jūras reģionā. 

18. aprīlis

RTU norisināsies Skolēnu 43. zinātniskās pētniecības darbu konference

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) studentu pilsētiņā 12.–13. aprīlī notiks Skolēnu 43. zinātniskās pētniecības darbu konference, kurā turpat pustūkstotis Latvijas talantīgāko skolēnu no 117 skolām prezentēs 387 zinātniski pētnieciskos darbus (ZPD) sešās zinātņu nozaru grupās. Šogad pilnībā mainīts konferences formāts, un skolēni ar darbiem iepazīstinās atbilstoši starptautiskajai skolēnu zinātnes konferenču praksei – intervijās ar Latvijas vadošajiem zinātniekiem un mācībspēkiem stendu referātos. Pirmoreiz arī visus ZPD finālistus uzņem viena universitāte – RTU. RTU labāko darbu autoriem piešķirs arī īpašas balvas. 

10. aprīlis