Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte
Parādīt izvēlni
Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte

Ziņas

Ņemot vērā epidemioloģisko situāciju valstī, RTU lekcijas notiek attālināti

Reaģējot uz epidemioloģisko situāciju valstī, Rīgas Tehniskajā universitātē (RTU) studijas notiek tikai attālināti. Darbiniekiem, kuri atrodas RTU iekštelpās, obligāti jālieto sejas aizsargmaskas un jāievēro citi drošības pasākumi.

29. janvāris

Diskusija “Es + Ķīmija = Karjera”

8. aprīlī, plkst. 14.00–16.00 tiešsaistē, Zoom platformā Rīgas Tehniskās universitātes Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte aicina visus kurus interesē Materiālu inženierijas (3 gadi), Ķīmijas un  ķīmijas tehnoloģijas (4 gadi) bakalaura studiju programmas, sagatavošanas kursi ķīmijā un sadarbība zinātniski pētniecisko darbu izstrādē piedalīties tiešsaistes diskusijā “Es + Ķīmija = Karjera”. 

30. marts

Zinātnes novērtējumā kā spēcīgu jomu eksperti izceļ RTU sadarbību ar industriju

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) ieguldījumi zinātnes stiprināšanā ir snieguši atdevi – zinātnisko institūciju darbības starptautiskajā novērtējumā, īpaši tautsaimniecībai nozīmīgajās jomās, RTU sniegums ir novērtēts kā ļoti labs. Kā viena no RTU spēcīgākajām jomām ir minēta zinātnieku sadarbība ar industriju, kas inženierzinātnēm ir ļoti nozīmīga, lai veicinātu zināšanu pārnesi un zinātnieku radīto produktu integrēšanu tirgū. 

17. marts
_