Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte
Parādīt izvēlni
Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte

Ziņas

Ņemot vērā epidemioloģisko situāciju valstī, RTU lekcijas notiek attālināti

Reaģējot uz epidemioloģisko situāciju valstī, Rīgas Tehniskajā universitātē (RTU) studijas notiek tikai attālināti. Darbiniekiem, kuri atrodas RTU iekštelpās, obligāti jālieto sejas aizsargmaskas un jāievēro citi drošības pasākumi.

30. aprīlis

RTU absolventi jau pirmajos gados pēc augstskolas beigšanas nopelna uz pusi vairāk nekā vidējais nodarbinātais Latvijā

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) absolventi divus gadus pēc RTU beigšanas nopelna par 56% vairāk, nekā vidējais nodarbinātais Latvijā. Šis ir augstākais absolventu ienākumu rādītājs salīdzinājumā ar citām daudznozaru universitātēm Latvijā, rāda Izglītības un zinātnes ministrijas 2019. gada augstskolu absolventu monitoringa dati. Tie apliecina, ka, studējot darba tirgū pieprasītās studiju programmās par valsts budžeta līdzekļiem, ir iespējams iegūt augsti kvalificētu un labi apmaksātu darbu.  

28. aprīlis

Aicina studētgribētājus pieteikties intensīvajiem kursiem, lai sagatavotos iestājpārbaudījumam zīmēšanā

Studētgribētāji, kuri 2021./2022. akadēmiskajā studiju gadā vēlas uzsākt studijas Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultātes studiju programmā «Materiālu tehnoloģija un dizains» un Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultātes programmā «Industriālais dizains», aicināti pieteikties intensīvajiem sagatavošanas kursiem, lai sagatavotos iestājpārbaudījumam zīmēšanā.

13. maijs
_