Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte
Parādīt izvēlni
Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte

Ziņas

RTU jaunie dizaineri piedalās izstādē «Furniture & Design Isle 2021»

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultātes Dizaina tehnoloģiju institūta (DTI) studentu darbus ir iespējams apskatīt Starptautiskajā mēbeļu, interjera, apgaismojuma un dizaina izstādē «Furniture & Design Isle 2021», kas no 3. līdz 5. decembrim notiek Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā. RTU dizaina studenti piedalās arī tradicionālajā Latvijas Dizaineru savienības rīkotajā konkursā «Dizaina arēna 2021», kas notiek izstādes laikā. 

3. decembris

Pieci RTU zinātnieki ievēlēti par Latvijas Zinātņu akadēmijas locekļiem

Par Latvijas Zinātņu akadēmijas (LZA) īstenajiem locekļiem ievēlēti divi Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultātes (MLĶF) zinātnieki - Vispārīgās ķīmijas tehnoloģijas institūta vadošā pētniece, Rūdolfa Cimdiņa Rīgas biomaterālu inovāciju un attīstības centra direktore Dagnija Loča un Materiālu un virsmas tehnoloģiju institūta vadošais pētnieks un direktors Andris Šutka.

26. novembris

Erudīcijas konkursā skolēniem «BIO-GO-Higher» pēc pirmās kārtas līderos izvirzās divas skolas

15. novembrī sākas Baltijas Biomateriālu ekselences centra (BBCE) erudīcijas konkursa «BIO-GO-Higher» otrā kārta, kurā skolēni mērosies spēkiem bioloģijas zināšanās. Pirmajā kārtā līderos izvirzījušās komandas no Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Inženierzinātņu vidusskolas un Siguldas Valsts ģimnāzijas.

15. novembris