RTU Latvijas Jūras akadēmija
Parādīt izvēlni
RTU Latvijas Jūras akadēmija

Studijas RTU Latvijas Jūras akadēmijā veiksmīgi noslēdz Latvijas Nacionālās aizsardzības akadēmijas kadeti

5. februāris
.
.
.

2. februārī RTU Latvijas Jūras akadēmijā (LJA) norisinājās svinīgā sēdē, kuras laikā Latvijas Nacionālās Aizsardzības akadēmijas (NAA) kadeti saņēma akadēmiskās izziņas par RTU LJA noslēgto studiju posmu.

Seši topošie Jūras spēku virsnieki, studējot NAA studiju programmā «Jūras spēku militārā vadība», kuģu vadīšanas un kuģu mehānikas specialitāti apguva RTU LJA. Studiju laikā iegūtās teorētiskās zināšanas kadeti  ir stiprinājuši arī praksē uz Latvijas Jūras spēku kuģiem.
«Man ir liels prieks šeit redzēt topošos Jūras spēku virsniekus. Absolvējot Latvijas Jūras akadēmiju, jūs esat ieguvuši visas nepieciešamās zināšanas un praktiskās iemaņas sekmīgam darbam jūrā,» sveicot kadetus svinīgajā sēdē, sacīja RTU LJA direktors Dmitrijs Goreļikovs.
Savukārt NAA studiju programmas «Jūras spēku militārā vadība» direktors kapteiņleitnants Artis Strautiņš aicināja: «Savā zemapziņā guldiet domu par studiju procesa turpināšanu. Izglītība nekur nepaliks, no tās nevajag izvairīties, uz to droši vajag tiekties un pieņemt to kā vienu no neatņemamām dzīves sastāvdaļām. Tiecieties uz izcilību un sevis pilnveidošanu arī turpmāk!»

Kopīgot rakstu

Informācija par rakstu

Publikācijas datums

5. februāris plkst. 11:16

Līdzīgi raksti

Jaunumi