RTU Liepāja

RTU Liepāja diskutē četru Eiropas universitāšu logopēdijas speciālisti

23. maijs
projekta dalībnieki

Šīs nedēļas garumā RTU Liepāja notiek Erasmus+ BIP Starptautiskā programma «Runas un valodas terapijas attīstības starptautiskā perspektīva», kurā piedalās gan RTU Liepāja studiju programmas «Logopēdija» studenti, gan ārzemju speciālisti un kuru rīko RTU Liepāja profesore Baiba Trinīte un docente Gundega Tomele.

Piecās spraiga darba dienās programmas dalībnieki noklausījās priekšlasījumus, kurus lasīja Turīnas Universitātes (Itālija), Vītauta Dižā Universitātes (Lietuva), Jonijas Universitātes (Grieķija) un RTU Liepāja logopēdijas speciālisti. Klātesošie ne tikai klausījās, bet arī aktīvi darbojās grupās, piedalījās testos un dalījās pieredzē.

RTU Liepāja profesore Baiba Trinīte, analizējot nedēļas darba ieguvumus, saka: «Ir ļoti liels prieks, ka programma notiek un gandarījums redzēt, kā studenti no dažādām valstīm sadarbojas, dibina kontaktus, lai nākotnē varētu strādāt pie jauniem projektiem.»

Visi, gandrīz piecdesmit, programmas dalībnieki iepazina Liepāju, piedalījās spēļu vakarā un iepazīšanās aktivitātēs. Labā atmiņā visiem paliks ekskursija uz Kuldīgu un tās apkārtnes iepazīšana.

Šādas starptautiskas programmas ir lietderīgas, lai iepazīstinātu ar savu pētījumu rezultātiem, uzklausītu kolēģu viedokli un iepazītos ar viņu paveikto konkrētajā jomā.

Saistītie tagi:

Raksta autors