RTU Liepāja
RTU Liepāja

«RTU Liepāja» aicina topošos skolotājus uz semināru par Indukcijas gada projekta aktualitātēm

27. maijs

«RTU Liepāja» aicina topošos absolventus – jaunos skolotājus un skolotāju palīgus, izmantot iespējas, kādas sniedz projekts «Indukcijas gada atbalsts jaunajiem pedagogiem pēc skolotāja kvalifikācijas iegūšanas» , kas paredz atbalstīt jaunos skolotājus un skolotāju palīgus ar 200 eiro stipendiju un profesionālās pilnveides mācībām visa mācību gada garumā.

Interesentus aicinām sazināties ar «RTU Liepāja» Pedagoģijas un sociālā daba centra pārstāvi Helēnu Vecenāni () vai pievienoties uz tiešsaistes informatīvo semināru par Indukcijas gada projekta aktualitātēm platformā ZOOM, 30. maijā plkst. 16.00. Pieslēgšanās semināram ZOOM platformā.

Raksta autors

RTU Sabiedrisko attiecību departaments