RTU Liepāja
RTU Liepāja

Bakalaura darbus prezentē topošie dizaineri

7. jūnijs
Topošie dizaineri

Šodien, 7. jūnijā, noslēguma darbu izstādi atklāja RTU Liepāja studiju programmas «Jauno mediju māksla un dizains» topošie dizaineri. Šis ir pirmais dizaina studentu izlaidums, kurš mācījās apvienotajā programmā ar jauno mediju mākslas studentiem.

Studiju programmas direktore Anna Priedola atzinīgi vērtē studentu darbus: «Darbi ir ļoti interesanti, tie ir dažādi un parāda katra studenta radošās šķautnes. Jāpiezīmē, ka jūtami ir uzlabojušās studentu prasmes latviešu rakstu valodā – tas ir gan studiju kursu nopelns, gan mākslīgā intelekta izmantošanas iespēja.»

Humanitāro un mākslas zinātņu centra vadītāja Ivita Pelnēna vēlēja: «Veiksmi turpmākajā radošajā darbībā un atcerieties – lai kur aizvestu Jūsu profesionālais ceļš, Jūs sākāt šeit!»

Saistītie tagi:

Raksta autors