RTU Liepāja
RTU Liepāja

Apbalvoti tiek matemātikas, fizikas un datorzinātņu olimpiāžu uzvarētāji

26. marts

RTU Liepāja otrdien, 26. martā, notika programmēšanas konkursa «Algoritmiņš» 2. – 6. klašu skolēniem 2. kārta, viedo tehnoloģiju konkursa 10. – 12. klašu skolēniem 2. kārta un olimpiāžu uzvarētāju apbalvošana. Pasākumus rīko RTU Liepāja un Digitālo inovāciju parks.

Balvas par iegūtajām vietām olimpiādēs saņēma skolēni, kuri piedalījušies

profesora Edvīna Ģinguļa matemātikas olimpiādē 8.–12. klašu skolēniem,

fizikas olimpiādē 8.–12. klašu skolēniem un Liepājas Atklātajā datorzinātņu olimpiādē 2.–12. klašu skolēniem.

Olimpiāžu un konkursu organizētāji saka, ka digitālās nozares nākotnē neapstāsies, bet dalība olimpiādē palīdzēs tās dalībniekiem virzīties tuvāk IT nozarei, un nākotnē būs kā labs ieraksts CV. Iespējams gūt ne vien lielisku pieredzi, bet arī jaunas zināšanas un prasmes saistībā ar tehnoloģijām, ko pielietot nākotnē. Diplomus par iegūtajām vietām saņēma lieli un mazi uzvarētāji, gan individuāli, gan komandās strādājošie skolēni no Latvijas skolām.

Paldies par atbalstu rīkotāji saka Giraffe360, TestDevLab, Tietoevry, Liepājas pašvaldībai un SIA Gatvess.

Raksta autors

Simona Laiveniece