RTU Liepāja

Aizvadītas Reinera Hausa meistarklases mūzikas terapijā

4. jūnijs
Reinera Hausa meistarklase mūzikas terapijā

Aizvadītajā nedēļas nogalē Erasmus+ mācībspēku mobilitātē RTU Liepāja notika mūzikas terapeita Dr.rer.medic., Dr.h.c. Reinera Hausa (TU Dortmund University, Department of Rehabilitation Sciences) meistarklases.

Uz tām tika aicināti jau praktizējoši Latvijas mākslas terapeiti ar specializāciju mūzikas terapijā, kā arī studiju programmas «Mākslas terapija» studenti.

Reiners Hauss ir Vācijā praktizējošs mūzikas terapeits, Liepājas Universitātes goda doktors, studiju programmas «Mūzikas terapija» (tagad «Mākslas terapija») izveides iniciators un pirmais docētājs, kas aktīvi iesaistījās, lai šīs studiju programmas studentiem būtu iespēja apgūt mūzikas terapijas metodes un tehhnikas daudzveidīgiem mūzikas instrumentiem profesionāli iekārtotā Mūzikas terapijas centrā, kā arī vairākus gadus saņemt studiju maksas atlaidi (līdz 50%).

Reinera Hausa meistarklases bija aizraujošas un informatīvi bagātas, papildinātas ar videomateriāliem. Katram no auditorijas tika piedāvāta iespēja praktiski pilnveidot savas profesionālās prasmes un iemaņas, lai apgūto meistarklasēs varētu izmantot darbā ar pacientiem gan individuāli, gan grupā.

Saistītie tagi:

Raksta autors