RTU Kultūras centrs
Parādīt izvēlni
RTU Kultūras centrs

RTU mini formāta festivāls «ES kvadrātā»

25. marts, 19:00
Tiešsaistē, Zoom ptatformā
.
.

RTU Kultūras centrs (KC) šajā pavasarī aicina pieteikties studentus RTU mini formāta festivālam «ES2», iesūtot paša veidotu video, kurā nofiksēts viņa radošuma izpausmes veids, talants, hobijs vai ilgākā laikā pilnveidotas prasmes. 

«Skeito, pārvaldi bungas, ģitāru vai saksofonu, glezno vai zīmē karikatūras, veido no māla vai adi mākslas darbus, nodarbojies ar parkūru, hiphopu vai raksti dzejoļus... – parādi savu aizraušanos, iedvesmo citus un iespējams tieši Tu kļūsi par vienu, kurš nopelnīs balvu!» aicina RTU KC projektu vadītāja Inese Zemture.

Radošuma vizītkartei izvēlēts mini formāta nosacījums - īss video, kuru students pats var uzņemt ar savu telefonu un turpat kādā no aplikācijām arī sarediģēt atbilstoši festivāla nolikuma video nosacījumiem. Mēs izaicinām studentus dubultot savu vērtību, atklājot apkārtējiem ne tikai savu tehnisko pusi, bet arī savu radošo pusi. 

«Radošumam ir mainīga daba, tāpēc, mēs kā organizatori, vēlāmies šī festivāla ietvaros aplūkot to, spēlējoties ar vārdu «kvadrātā» - gan dubultot mūsu studentu vērtību, gan kā caur logu ieraudzīt studentu stāstus un vēstījumus par dažādajām interesēm. Kvadrāts kā rāmis, lai izceltu un akcentētu būtiski ieguldīto laiku sevis pilnveidē. Kvadrāts kā ekrāns, caur kuru šobrīd viens otru droši varam iedvesmot» papildina RTU KC vadītāja Asja Visocka.

Festivāls notiks platformā Zoom šā gada 25. martā plkst. 19.00. 

Festivālā kā eksperti tiks pieaicinātas trīs radošas personības, kuras izvērtēs iesūtītos video un balvu saņēmējus 3 nominācijās:

  • «Iedvesmojošais talants», 
  • «Aizraujošais hobijs», 
  • «Pārsteidzošās prasmes».

Uzvarētājiem RTU atpazīstamības balvas: hūdijs, džemperis un kepons.

Studenti ir aicināti iepazīties ar festivāla NOLIKUMU un dalībnieka PIETEIKUMA  ANKETU.

Jautājumu un kādu neskaidrību gadījumā, interesenti aicināti sazināties ar projekta vadītāju Inesi Zemturi  +371 28353011

Kopīgot rakstu

Pasākumu kalendārs

Informācija par rakstu

Publikācijas datums

2. marts plkst. 8:30

Līdzīgi notikumi

Pasākumi

Izstāžu cikla «Atspulgi logos» trešā izstāde «STUDENTI POGO»

13. - 30. aprīlis
Ķīpsalā, RTU studentu viesnīcas «Integrālis» foajē, Āzenes ielā 8

Otrais RTU mini formāta festivāls «ES kvadrātā» aprīlī

29. aprīlis, 19:00
Tiešsaistē, Zoom ptatformā

RTU tiešsaistes erudīcijas spēle «Sesija» Nr.4 - FINĀLS

5. maijs, 19:00
Tiešsaistē - MS Teams vidē