RTU Kultūras centrs
RTU Kultūras centrs

RTU Kultūras centra organizētā pirmā «Vasaras vakara intriga 2021»

7. jūnijs, 2021

Pirmais RTU Kultūras centra rīkotais pasākums «Vasaras vakara intriga 2021», kas risinājās 5. un 6.jūnijā RTU semināru, sporta un atpūtas bāzē «Ronīši», kā arī Klapkalnciema pludmales TERASĒ, izvērtās sportisks, radošs un saturiski piesātināts.  Bez gatavošanās festivālam «Divi maija vakari», kas ir veltīts Šekspīra daiļradei un šogad notiks jūlijā, meistarklases vadīja RTU Studentu teātra «Spēle» mākslinieciskā vadītāja Raimonda Vazdika un LLU Studentu teātra mākslinieciskā vadītāja Astra Kacena.  Divu stundu sarunā ar aktieriem un literātiem Juri Strengu un Artūru Dīci, ko vadīja žurnāliste Līga Puriņa, amatierkolektīvu dalībnieki uzzināja vērtīgas nianses par teātra būtību, lomām, atzinību, savas personības saglabāšanu, humoru, prasmi sarežģītās situācijās apgūt mācību nākotnei un citas.  Nākamais pasākums «Vasaras vakara intriga 2021» notiks 12. un 13. jūnijā, kad, skanot dziesmām un dzejai, «Ronīšos» radošās nometnes aizvadīs RTU vokālais ansamblis «Jauna Nianse» un RTU studentu teātris «Kamertonis».

7. jūnijs, 2021 plkst. 19:43