RTU Kultūras centrs

Studentu teātri ar tikšanos svin Teātra dienu

28. marts, 2021

Rīgas Tehniskās universitātes Kultūras centra rīkotajā pasākumā 27.martā «STUDENTU TIKŠANĀS TEĀTRA DIENĀ» bija aicināti piedalīties Latvijas augstskolu studentu teātri un visi tie, kam teātris tuvs!

Pasākumu tiešraidi teātra cienītāji varēja noskatīties RTU Kultūras centra un Latvijas Studentu teātra dienas Facebook lapās.

Teātra dienā radoši tikās RTU studentu teātris «KAMERTONIS», režisore Ludmila Stančika, RTU studentu teātris «SPĒLE», režisore Raimonda Vazdika, Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas Operstudija «FIGARO», mākslinieciskais vadītājs Viesturs Gailis, Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas studentu teātris «ĶerRa», mākslinieciskā vadītāja Olga Senkāne, Latvijas Lauksaimniecības universitātes Studentu teātris, mākslinieciskā vadītāja Astra Kacena, Latvijas Universitātes Studentu teātris, mākslinieciskais vadītājs Visvaldis Klintsons.

Visu teātra kolektīvu radošais veikums un profesionāļu apsveikumi aplūkojami arī šeit pasākuma ierakstā.

Teātra tikšanās programma 2021

Papildus informācija:

RTU Kultūras centrs
Sabiedrisko attiecību speciāliste, projekta vadītāja
Līga Puriņa:  +371 29119564

28. marts, 2021 plkst. 9:52