RTU Kultūras centrs
Parādīt izvēlni
RTU Kultūras centrs

RTU topošos studentus aicina uz Atvērto durvju dienu tiešsaistē

1. februāris, 2021
.
.

Kādas studiju programmas var apgūt Rīgas Tehniskajā universitātē (RTU), kā sagatavoties centralizētajiem eksāmeniem, kādas ir ārpusstudiju iespējas – šos un citus jautājumus topošie reflektanti varēs iegūt RTU Atvērto durvju dienā, kas tiešsaistē notiks piektdien, 26. februārī, plkst. 10.00–16.00. Šo pasākumu RTU rīko kā alternatīvu izstādei «Skola», kas tradicionāli notika februāra beigās, taču šogad pandēmijas dēļ ir pārcelta, iespējams, uz pavasari.  

RTU Atvērto durvju diena tiks organizēta pēc izstādes principa – speciāli izstādēm veidotajā interneta platformā katrai fakultātei būs savs stends, kur varēs iegūt informāciju par visām deviņām RTU fakultātēm – kādas studiju programmas tās piedāvā, kādas ir darba iespējas pēc fakultātes absolvēšanas, kā arī noskaidrot vēl citus apmeklētājus interesējošus jautājumus. Tos varēs uzdot individuālā sarunā jeb čatā ar studentiem un citiem fakultātes pārstāvjiem.

Būs iespēja arī uzzināt, kā sagatavoties centralizētajiem eksāmeniem matemātikā, fizikā un ķīmijā, kādi ir RTU uzņemšanas nosacījumi, kā vēl iespējams piedalīties RTU organizētajos topošo studentu sagatavošanas kursos, kas jāzina par maksas studijām, kāds ir maģistrantūras programmu piedāvājums, kādas ir studentu iespējas mācīties veidot savu biznesu, piedaloties biznesa inkubatorā, piesakoties Studentu inovāciju grantiem, kā arī strādājot RTU Dizaina fabrikā un veidojot savu inženiertehnisko ideju prototipus. 

Varēs ielūkoties arī RTU reģionālo centru un Rīgas biznesa skolas darbībā un piedāvātajās studiju programmās, kā arī iepazīties ar RTU Inženierzinātņu vidusskolas piedāvājumu. 

Bez tam būs arī iespēja ar 360 grādu tūres palīdzību izstaigāt universitātes telpas un apskatīt fakultātes un laboratorijas, kā arī iepazīties ar RTU ārpusstudiju aktivitāšu plašo klāstu, piemēram, uzzināt, ko studenti iegūst, darbojoties Studentu parlamentā, kādas ārpusstudiju aktivitātes piedāvā RTU Sporta un Kultūras centrs, un iegūt informāciju par dzīves apstākļiem RTU dienesta viesnīcās. 

Atvērtajā durvju dienu aicināti piedalīties ne tikai skolēni, bet arī viņu vecāki, skolotāji, kā arī tie, kuri interesējas par studijām maģistrantūrā un iespējām studēt neklātienē – vakaros vai brīvdienās, tādējādi apvienojot studijas ar darbu.

Saistītie tagi:
Kopīgot rakstu

Informācija par rakstu

Raksta autors

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

Publikācijas datums

1. februāris, 2021 plkst. 12:48

Līdzīgi raksti

Jaunumi