RTU Kultūras centrs
RTU Kultūras centrs

RTU starpfakultāšu erudītu konkurss «Spice»

14. oktobris, 2022

Nedēļas nogalē, 15. oktobrī, starptautiskajā lidostā «Rīga» un RTU Kultūras centrā, Meža ielā 1k1-300, norisināsies gadskārtējais RTU starpfakultāšu erudītu konkurss «Spice», kurā piedalīsies visu RTU fakultāšu studentu un RTU Inženierzinātņu vidusskolas skolēnu komandas. Konkurss notiek, pateicoties «airBaltic», starptautiskās lidostas «Rīga» un gaisabaloni.lv atbalstam.

Šoreiz konkursam izvēlēta tēma «Ceļamies spārnos!».

Komandām konkursā būs jādemonstrē sagatavotās prezentācijas, jāpasniedz bezalkoholisks «Svētku dzēriens» ar novēlējumu RTU 160. jubilejā, jārada Remix versija kādai Latvijā vai pasaulē zināmai dziesmai, pievienojot papildinājumus no studentu dzīves, no audumu fragmentiem jāizgatavo karogs un jāpastāsta par izvēlētu «Jaunu virsotni».

Komandām būs jāsacenšas konkursa daļā «Lieliskais students», kuru vadīs populārais prāta spēļu eksperts Ivo Krumholcs un - pats galvenais - jārod atbildes uz RTU rektora, prorektoru, dekānu un citu struktūrvienību sagatavotiem jautājumiem.

Studentus un skolēnus gaida vēl citi pārbaudījumi, bet pūles noteikti attaisnosies!

Labākie «Spices» dalībnieki balvā iegūs Latvijas Nacionālās aviokompānijas «airBaltic» sarūpēto lielo balvu. Komanda, kura būs saņēmusi lielāko punktu skaitu, balvā saņems lidojumu uz populāru kultūras un mākslas pilsētu Eiropā.

2. vietas laureātus arī gaida īpaša balva- lidojums ar gaisa balonu.

Savukārt 3. vietas ieguvēji varēs doties divu dienu ilgā piedzīvojumā uz Klapkalnciemu, RTU konferenču un sporta centru «Ronīši».

Žūrija pasniegs arī speciālbalvas, veicināšanas un individuālās balvas.

RTU starpfakultāšu erudītu konkursa žūrijā strādās RTU Kultūras centra p.i. Inita Grīnberga, aktrise un režisore Raimonda Vazdika, RTU Aeronautikas institūta direktors Ilmārs Blumbergs, RTU Telekomunikāciju tīklu katedras vadītājs, profesors Jurģis Poriņš, žurnāliste Līga Puriņa, Starptautiskās lidostas «Rīga» Komunikācijas vienības projektu vadītāja Ilze Salna, Starptautiskās lidostas «Rīga» mācību centra aviodrošības apmācības vecākais instruktors Aleksandrs Stoļarčuks, prāta spēļu eksperts Ivo Krumholcs.
Konkursa norisi vadīs kultūras pasākumu menedžere, kormeistare un diriģente Antra Mežale.

RTU fakultātes pārstāvēs:

AF - Kristiāna Būcena, Elizabete Akona, Artūrs Dāvids Bieziņš, Ekaterina Saraeva, Dominiks Cipkins;
BIF - Dārta Beāte Miķelsone, Amanda Kunkule, Maksis Biezbārdis, Kristaps Emīls Radziņš, Ivars Batrags;
DIFT - Jānis Mārtiņš Aveniņš, Edijs Ilvess, Līva Puķīte, Annija Tkčenko, Kārlis Sīmanis;  ETF - Niks Gurtiņš, Valters Neļķe, Aksels Ļeonovs, Reinis Valters Kobitjevs, Kaspars Šenkovskis;
EVIF - Kristaps Kokorevičs, Elīza Matušonoka, Mārtiņš Priede, Ance Lipovska, Līva Gurtiņa;
ETHTZ - Marta Fabrika, Daniela Maceikeviča, Kaspars Jansons, Oleh Moroz; Marta Sudrabiņa;
IEVF - Edgars Kučinskis, Nikola Natālija, Agnese Druviņa, Keita Nikola Rasa, Ralfs Bemberis;
MTAF - Lauris Emīls Frēlihs, Emīls Kiseļevski, Liene Mālniece, Emīls Strazdiņš, Ralfs Siliņš;
MLĶF - Annija Vaska, Agnese Bule, Katrīna Rožlapa, Valters Mazjūlis, Ralfs Gabrāns;
RTU IZV - Aleksis Ķeviņš, Elizabete Pliene, Annija Patrīcija Paugule, Jānis Bumbieris, Dāvis Freimanis.

Turēsim īkšķus par visām 10 komandām!

14. oktobris, 2022 plkst. 13:27