RTU Kultūras centrs
RTU Kultūras centrs

RTU starpfakultāšu erudīcijas konkurss «SPICE 2021» norisināsies 9.oktobrī

1. oktobris, 2021

RTU starpfakultāšu erudīcijas konkurss «SPICE 2021» notiks 9.oktobrī, piedaloties 11 komandām - deviņām fakultāšu, Liepājas studiju zinātnes centra studentu un IZV skolēnu komandām. Konkurss sāksies plkst. 10.00 RTU Lielajā aulā. Konkursā tiks piešķirtas 3 godalgotas vietas, speciālbalvas, veicināšanas un individuālās balvas, LIELĀ BALVA – 1.vietas ieguvējai  - FOTOKAMERA!
Konkursa uzdevumi: RTU rektora, fakultāšu dekānu, IZV, Kultūras centra, Studentu parlamenta, Zinātniskās bibliotēkas un citu struktūrvienību sagatavotie jautājumi; konkurss «Trāpi simtniekā!», iepazīstot Latvijas dižgarus; zinātniskais konkurss «Inovācijas mācību procesā»; konkurss «Japānas olimpiskās spēles un Japānas kultūra» ar japāņu valodas un kultūras speciālistu Uģi Nasteviču; kapteiņu konkurss «Publiskā uzruna»; prāta spēļu speciālista Ivo Krumholca sagatavotais un vadītais erudīcijas konkurss; radošais konkurss «Spēka dziesma» pirmatskaņojums.
Turam īkšķus par visiem konkursa dalībniekiem!

1. oktobris, 2021 plkst. 18:50