RTU Kultūras centrs
RTU Kultūras centrs

RTU starpfakultāšu erudīcijas konkursa «SPICE'21» rezultāti

12. oktobris

Rīgas Tehniskās universitātes starpfakultāšu erudīcijas konkurss «SPICE'21», piedaloties astoņām RTU fakultāšu, Liepājas studiju un zinātnes centra un RTU Inženierzinātņu vidusskolas komandām, norisinājās 9.oktobrī RTU Lielajā aulā!

LIELO BALVU - Fotoaparātu Canon EOS - ieguva  Elektrotehnikas un vides inženierzinātņu fakultāte, komandas kapteine - Alise Anna Stīpniece!!! Katrs komandas dalībnieks saņēma dāvanu karti 50 eiro apmērā veikala Sportland apmeklējumam, komandas kapteine arī rektora balvu.

2.vieta Arhitektūras fakultātei, komandas kapteine - Agnese Legzdiņa. Balvā - RTU Ķīpsalas peldbaseina abonements.
3.vietu izcīnīja Inženierekonomikas un vadības fakultāte, komandas kapteine Laura Gaugere. Balvā - nedēļas nogale RTU Sporta un atpūtas kompleksā «Ronīši».

Komandu un kapteiņa konkursa uzvarētāji:
Konkurss «RTU rektora, fakultāšu dekānu, IZV, Zinātniskās bibliotēkas, Kultūras centra, Studentu parlamenta, Studentu servisa un citu struktūrvienību jautājumi»
Laureāts: Elektrotehnikas un vides inženierzinātņu fakultāte. Balvā ielūgumi uz RTU vīru kora «Gaudeamus» 62.jubilejas koncertu «Gaudeamus – Paukšēns – Pērkons» 22.oktobrī plkst. 19 Lielajā ģildē.

Konkurss «Trāpi simtniekā!»
Laureāti: dalīta 1. un 2 vieta - Arhitektūras fakultāte un Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultāte. Komandām balvas no RTU Studentu servisa centra.

Konkurss «Inovācijas mācību procesā»
Laureāts:  Arhitektūras fakultāte. Balvā ielūgumi uz Nacionāla teātra izrādi.

Konkurss «Japānas olimpiskās spēles un kultūra»
Laureāts: Inženierzinātņu vidusskolas komanda. Balvā ielūgumi uz Hermaņa Niča personālizstādi Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejā.

Kapteiņu konkurss «Publiskā uzruna»
Laureāts: Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultāte. Balvā RTU Zinātniskās bibliotēkas dāvināta grāmata.

«Ivo Krumholca vadītais konkurss»
Laureāti: dalīta 1. un 2 vieta Elektrotehnikas un vides inženierzinātņu fakultāte un Inženierekonomikas un vadības fakultāte. Balvā dalība Latvijas Radio prāta spēlē «Lieliskais piecinieks».

Konkurss «Spēka dziesmas PIRMatskaņojums»
Laureāts: Elektrotehnikas un vides inženierzinātņu fakultāte. Balvā dalība Latvijas Radio raidījumā «Greizie rati».

Simpātiju balvas no Studentu parlamenta saņēma Liepājas studiju un zinātnes centra komanda.

Kultūras centra konkursā «Trīs soļi kultūrā» iespēju piedalīties nākamajā kārtā ieguva Arhitektūras fakultāte, Būvniecības inženierzinātņu fakultāte un Inženierekonomikas un vadības fakultāte.

Komandu prezentācijās visaugstāko žūrijas novērtējumu izpelnījās – Metālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte.

Visus RTU Starpfakultāšu erudīcijas konkursa «SPICE'21» dalībniekus Kultūras centrs gaidīs RTU 159.jubilejas koncertā «Svētki rudenī» 14. oktobrī plkst. 19. RTU Lielajā aulā. Koncertā uzstāsies RTU jauktais koris «Vivere» un RTU Studentu pūtēju orķestris SPO.
Paldies visiem konkursa dalībniekiem un atbalstītājiem!

12. oktobris plkst. 18:52

Līdzīgi raksti