RTU Kultūras centrs
RTU Kultūras centrs

Rīgas Tehniskās universitātes Kultūras centrs aicina apmeklēt Āgenskalna amatiermākslas festivālu

25. oktobris, 2022

Vēloties iepazīstināt Āgenskalna un Rīgas iedzīvotājus ar RTU Kultūras centru kā jaunu apkaimes kultūrvietu, 4. un 5. novembrī rīdzinieki aicināti apmeklēt dažādus kultūras notikumus, kas tiks īstenoti kopā ar RTU amatiermākslas kolektīviem.

Festivāla programmu 4. novembrī  plkst. 17.00 ieskandinās RTU stīgu ansambļa «Gaiva» kamerkoncerts Rīgas centrālās bibliotēkas Āgenskalna filiālbibliotēkā Smiļģa ielā 46. Savukārt 5. novembrī RTU Kultūras centra telpās Meža ielā 1k1-300 visas dienas garumā notiks pasākumi dažādām mērķauditorijām.

Programmā:

plkst. 12.00 BĒRNU RĪTS:
Mārtiņdienas rotaļas, dziesmas, ticējumi ar folkloras kopas «Laiksne» dalībniecēm un RTU studentu teātri «Spēle»;

plkst.  13.30 Izrāde «DZIRNAVNIECES NOSLĒPUMS»:
RTU studentu teātra «Kamertonis» iestudējums pēc Kārļa Skalbes pasakas «Kaķīša dzirnaviņas» motīviem, režisore Ludmila Stančika (izrāde krievu valodā);

plkst. 17.00 Koncerts «RUDENS MEŽĀ»:
Piedalās: RTU vokālais ansamblis «Jauna nianse», postfolkloras kopa «Daba san», sieviešu koris «Delta», jauktais koris «Vivere», studentu pūtēju orķestris «SPO»;

plkst. 20.00 DANČU VAKARS:
Muzicē: Kristīne Kārkle-Kalniņa un Edgars Kārklis; vada: TDA «Vektors» mākslinieciskā vadītāja Dagmāra Bārbale un repetitors Kaspars Brauns.

Festivāla ietvaros no 4. līdz 16. novembrim RCB Āgenskalna filiālbibliotēkas 1. stāva vestibilā būs iespējams aplūkot RTU Kultūras centra māksliniecisko kolektīvu veidotu izstādi «Mans Āgenskalns». Izstāde būs veltījums valsts svētku mēnesim un tajā būs aplūkojami darbi, kas vēstīs par piederības sajūtu Āgenskalna apkaimei.

Projekts «Āgenskalna amatiermākslas festivāls» tiek līdzfinansēts Rīgas pilsētas Sabiedrības integrācijas programmas ietvaros. Projekta mērķauditorijā ietilpst arī ukraiņu tautības pārstāvji, tādēļ pasākumu norisē var tikt izmantota angļu un krievu valoda. Ieeja visos pasākumos bez maksas.
             Plašāka informācija par pasākumiem pieejama RTU Kultūras centra mājas lapā un sociālajos tīklos.

Papildu informācija: projekta vadītāja Agnija Kārkliņa, e-pasts: , tālr. 6708947.

25. oktobris, 2022 plkst. 14:50