RTU Kultūras centrs
RTU Kultūras centrs

Noskaties! 17. Latvijas bērnu un jauniešu vokālistu konkursa «PUTNU BĒRNI» Apbalvošanas ceremonija

4. decembris, 2021

RTU Kultūras centrs vēlreiz sirsnīgi sveic laureātus!
17.Latvijas bērnu un jauniešu vokālistu konkursā “Putnu Bērni” 2021.gadā Lielo balvu ieguva Germans Miroņenko no Babītes mūzikas skolas, pedagoģe Ilze Latkovska. Savukārt titulu “Gada pedagogs” saņēma NMV Rīgas Doma kora skolas solo dziedāšanas skolotāja Inga Grante. Šogad konkurss notika attālināti un tajā piedalījās 64 jaunie vokālisti no visas Latvijas. Konkursa idejas autore, vadītāja un režisore ir RTU Kultūras centra direktore Asja Visoka. Konkursa laureātu vārdi arvien biežāk izskan Latvijas un starptautiskajos mūzikas pasākumos. Daži no tiem - Laima Lediņa, Elīna Fūrmane, Kristīna Zaharova, jaunā komponiste Austra Savicka, Madara Dziedātāja, Rihards Andris Bērziņš, Cira Tolordava, Artis Muižnieks, Renārs Tomaševskis un daudzi citi.

4. decembris, 2021 plkst. 9:58