RTU Kultūras centrs
RTU Kultūras centrs

Kultūras centra kolektīvu pateicība RTU rektoram Leonīdam Ribickim

21. marts, 2023

Kultūras centrs pateicas RTU rektoram Leonīdam Ribickim par 12 gadu ilgo atbalstu kultūras procesu attīstībā Latvijā un starptautiskā mērogā.

Būdams vīru kora «Gaudeamus» prezidents, rektors ar kori palīdzēja iepazīstināt daudzas Eiropas un pasaules skatuves. Atmodas sākumā, paveroties ceļam uz Eiropu, koris tika vadīts uz festivāliem un koncertiem Itālijā, Francijā, Šveicē, vēlāk arī Austrālijā, Amerikā, Ķīnā un citviet.

Rektors ir atklājis gandrīz visus kultūras dzīves lielos pasākumus, par ko citas augstskolas apskaudušas.
Leonīds Ribickis bijis līdzās Latvijas Studentu Teātra dienu pasākumos, RTU erudītu konkursā «Spice», pasniedzis kultūras balvu «Simbioze», iedvesmojis un palīdzējis veidot skaisto sadarbību ar Likteņdārzu, kopā ar RTU kolektīviem piedalījies Vispārējos latviešu Dziesmu un Deju svētkos, kā arī Baltijas studentu Dziesmu un deju svētkos «Gaudeamus».

Rektors sekojis TDA «Vektors» panākumiem, sniedzis atbalstu jauktajam korim «Vivere», sieviešu korim «Delta», studentu pūtēju orķestrim SPO un citiem kolektīviem.

Liels paldies!

RTU mākslinieciskie kolektīvi gaidīja skatītāju zālē ierodamies rektoru. Un sagaidīja.

Uz tikšanos turpmāk!

Kultūras centra kolektīvu PALDIES RTU rektoram L. Ribickim