RTU Kultūras centrs
Parādīt izvēlni
RTU Kultūras centrs

Koncertā «Polka pilī» tiešsaistē arī RTU «Vektors»

26. februāris
.
.

Lai arī šogad februāra izskaņā dejotāji no Jelgavas un citām pilsētām nevar klātienē satikties uz ikgadējo sadanča koncertu «Polka pilī», tas nemazina kolektīvu vēlmi izdejot soļus un iepriecināt savus skatītājus. Kā uzsver koncerta organizētāji Latvijas Lauksaimnīcības universitātes tautas deju ansamblis (TDA) «Kalve», koncertam - būt, un tas ikvienam būs skatāms 27. februārī pulksten 19 Facebook tiešraidē.

«Šis ir laiks, kad deja neapstājas un turpina kaldināt, lai arī mūsu ikdienā tā kļuvusi nepieejamāka, līdz ar to mēs meklējam iespēju gan saviem dejotājiem, gan draugu kolektīviem un skatītajiem būt kopā ar deju un radīt šobrīd tik ļoti nepieciešamo koncerta sajūtu. Uzskatām, ka pats galvenais šajā situācijā ir turēt dzīvu Dziesmu un Deju svētku tradīciju,» uzsver TDA «Kalve» repetitors koncerta projekta vadītājs Lauris Galejs, piebilstot, ka šā gada tematiskais moto ir vienkāršs: "Koncerts "Polka pilī» būs!»

Koncertā ar video priekšnesumiem uzstāsies deviņi kolektīvi: Rīgas Stradiņa universitātes TDA «Ačkups», Rīgas Tehniskās universitātes TDA «Vektors», Jelgavas Pilsētas pašvaldības iestādes «Kultūra» TDA "Diždancis", Liepājas Universitātes tautas deju kolektīvs «Banga», Ogres novada Kultūras centra TDA «Ogre», Rīgas Tehniskās koledžas DA «Austris», Mārupes kultūras nama vidējās paaudzes deju kolektīvs (VPDK) «Mārupieši», LLU VPDK «Kalve» un TDA «Kalve». Koncerta mākslinieciskā vadītāja ir Gunta Skuja.

«Šajā šķietami vienkāršajā video koncertā mēs centīsimies radīt gan citu kolektīvu klātbūtni, sazinoties ar draugu kolektīvu dalībniekiem, gan baudīt deju, kā arī radoši studentu garā piepildīt koncertu ar humora dzirksti. Vienmēr saka tā - parādi man savus draugus, un es pateikšu, kāds tu esi! Nu tad skatīsimies, kādi ir «Kalves» draugi, kuri ir tikpat dzirksteļojoši, radoši un lieliski kā pati «Kalve»,»tā L.Galejs.

Tiešsaisites video koncerts «Polka pilī» šo sestdien, 27. februārī pulksten 19.00 būs skatāms tiešraidē no «Folk dance group «Kalve» Facebook lapas un pēcāk redzams arī video atkārtojumā.

Virtuālajā pasākumā iekļautas fotogrāfijas un video materiāli no iepriekšējo gadu koncertiem. Koncerta veidotāji ziņo, ka nav pārkāptas epidemioloģiskās drošības prasības - jebkāda kopā darbošanās notiek tikai attālinātā režīmā, izņemot vienas mājsaimniecības locekļu vidū vai veidojot individuālus materiālus.

Pilna informācija par gaidāmo koncertu.

Kopīgot rakstu

Informācija par rakstu

Publikācijas datums

26. februāris plkst. 13:47

Līdzīgi raksti

Jaunumi