Inženierekonomikas un vadības fakultāte
Parādīt izvēlni
Inženierekonomikas un vadības fakultāte

LU un RTU studentu zinātniskā konference

Latvijas Universitātes Biznesa, vadības un ekonomikas fakultāte (LU BVEF) sadarbībā ar Rīgas Tehniskās Universitātes Inženierekonomikas un vadības fakultāti (RTU IEVF) rīko studentu zinātnisko konferenci, kas norisināsies no 2019.g. 23. līdz 26.aprīlim. Studenti konferencei varēs pieteikties sākot no 2019.gada 7.janvāra līdz 29.martam. Dalība konferencē ir bezmaksas un labāko referātu autoriem sniegs iespēju iegūt vērtīgas balvas.

Studentu zinātniskajā konferencē ir aicināti piedalīties bakalaura un maģistra studiju programmu studenti, kuriem tā ir lieliska iespēja vēl pirms noslēguma darbu aizstāvēšanas prezentēt savus bakalaura un maģistra diplomdarbus. Studenti konferencei varēs pieteikties un kopsavilkumus iesniegt līdz 29.martam. Visi kopsavilkumi tiks publicēti fakultāšu interneta mājaslapās. Labākie tiks aicināti iesniegt rakstus publicēšanai LU un RTU zinātniskajos žurnālos.

Konferences darbs piecās sekcijās:

  • Aktuālie izaicinājumi ekonomikā;
  • Bizness, vadība un mārketings;
  • Finanšu un grāmatvedības aktualitātes Latvijā, Eiropā un pasaulē;
  • Globālās ekonomikas izaicinājumi un starptautiskais bizness;
  • Contemporary Issues in Business and Economics (angļu valodā).

Kopsavilkuma paraugs ir pieejams šeit. Pieteikties konferencei ir iespējams elektroniski šeit no 2019.gada 7.janvāra līdz 29.martam.

_