Inženierekonomikas un vadības fakultāte
Inženierekonomikas un vadības fakultāte

RTU bakalaura studiju programmu absolventi maģistrantūras studijām var pieteikties elektroniski

28. jūnijs, 2018

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) bakalaura studiju programmas absolventi, kuri RTU absolvējuši 2005. gadā un vēlāk, konkursam uz valsts budžeta finansētu studiju vietu maģistrantūras studiju programmās var pieteikties elektroniski RTU informatīvajā sistēmā ortus.rtu.lv. Pieteikšanās notiek līdz 10. jūlijam.

Pretendents var pietiekties līdz trijām studiju programmām, reģistrācijas maksa par vienu pieteikumu – 30 eiro.

Lai konkursam uz valsts finansētu budžeta vietu pieteiktos elektroniski, studētgribētāja iepriekšējai izglītībai jābūt atbilstošai izvēlētās studiju programmas nosacījumiem. Gadījumā, ja iepriekš iegūtā izglītība neatbilst izvēlētās studiju programmas uzņemšanas nosacījumiem, studētgribētājiem jākonsultējas ar RTU Uzņemšanas komisiju un studijām jāpiesakās klātienē.

Tāpat klātienē konkursam uz valsts finansētām studiju programmām jāpiesakās tiem studētgribētājiem, kuri RTU vai citu augstskolu ir absolvējuši līdz 2005. gadam, kā arī tiem, kuri ir atbrīvoti no reģistrācijas maksas (bāreņi).

Tiesības pretendēt uz ārpus konkursa reģistrāciju ir tiem studētgribētājiem, kuri ir absolvējuši Inženierekonomikas un vadības fakultātes bakalaura profesionālās studiju programmas:

• «Visaptverošā kvalitātes vadība» un vēlas studēt maģistra profesionālo studiju programmā «Visaptverošā kvalitātes vadība»;
  • «Muitas un nodokļu administrēšana» un vēlas studēt maģistra profesionālo studiju programmā «Muitas un nodokļu administrēšana»;
  • «Nekustamā īpašumu pārvaldība» un vēlas studēt maģistra profesionālo studiju programmā «Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma vadīšana».

Pretendēt uz ārpus konkursa reģistrāciju var studētgribētāji, kuru bakalaura diplomu vidējā svērtā atzīme ir vismaz 7 balles, un ārpuskonkursa reģistrācija notiks no 3. līdz 10. jūlijam.

Tie pretendenti, kuri būs izturējuši konkursu, par to tiks informēti 17. jūlijā plkst. 17.00 ORTUS, savukārt tie, kuri nebūs izturējuši konkursu, saņems informāciju pieteikumā reģistrētajā e-pastā.

Pieteikumu iesniegšana konkursam uz studiju vietām par valsts budžeta līdzekļiem notiks arī klātienē, Ķīpsalas ielā 6, 117. kabinetā. Plašāka informācija.

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) bakalaura studiju programmas absolventi, kuri RTU absolvējuši 2005. gadā un vēlāk, konkursam uz valsts budžeta finansētu studiju vietu maģistrantūras studiju programmās var pieteikties elektroniski RTU informatīvajā sistēmā ortus.rtu.lv sadaļā: Absolventiem - Studiju vēsture - Mācības - Pieteikšanās budžeta vietām. Pieteikšanās notiek līdz 10. jūlijam (ieskaitot).

Ja Ortus sistēma neļauj aizpildīt pieteikumu, tad OBLIGĀTI jāierodas klātienē RTU Uzņemšanas komisijā.

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

28. jūnijs, 2018 plkst. 9:29