Inženierekonomikas un vadības fakultāte
Parādīt izvēlni
Inženierekonomikas un vadības fakultāte

Notiks vebinārs «Loģistika šodien un nākotnē»

24. janvāris, 2023
.
.
.

Loģistikas nozare nemitīgi aug un attīstās. Dažādas jaunās tehnoloģijas papildina nozares profesionāļu darbu, globāli izaicinājumi un negaidīti notikumi liek nozarei turpināt attīstīties. «Loģistika šodien un nākotnē» ir vebinārs, kas ļaus izprast šodienas loģistikas aktualitātes un ieskatīties tuvākā un tālākā nozares attīstības nākotnē gan jau esošajiem nozares profesionāļiem, gan arī tiem, kas vēlas uzsākt daudzsološu karjeru loģistikā. Vebinārs notiks 25. janvārī plkst.18.00, video būs pieejams sekojot saitei.

Vebinārā piedalīsies:

  • Mārtiņš Čakste - RTU absolvents, ieguvis ekonomikas doktora zinātnisko grādu, bijis vairāku uzņēmumu vadītājs, pašlaik «Latvenergo» valdes priekšsēdētājs, vairāk nekā 10 gadus ir RTU studiju programmu «Uzņēmējdarbības loģistika» un «Starptautisko ekonomisko sakaru vadīšana» Valsts pārbaudījumu komisijas priekšsēdētājs.
  • Inita Drēziņa - RTU studiju programmu «Uzņēmējdarbības loģistika» un «Vides inženierija» absolvente, vairāku starptautisku uzņēmumu ar loģistiku saistītu amatu vadītāja, pašlaik SIA «Orkla Biscuits Production» piegādes ķēdes plānošanas vadītāja un uzņēmuma valdes locekle.
  •  Justīna Hudenko, RTU studiju programmas "Uzņēmējdarbības loģistika" docētāja, ieguvusi ekonomikas doktora zinātnisko grādu RTU, AS LatRailNet valdes priekšsēdētāja.
  •  Ingūna Jurgelāne-Kaldava, Dr.oec., RTU asociētā profesore, RTU Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedras vadītāja
Atgādinām, ka līdz 3. februāra plkst. 15.00 gan klātienē, gan attālināti notiek ziemas uzņemšana pamatstudiju un augstākā līmeņa studiju programmās. Šogad IEVF uzņemt studentus divās jaunās studiju programmās «Loģistika» un «Loģistika un piegādes ķēdes drošība». Vairāk par uzņemšanu var uzzināt šeit.

Pirmā līmeņa profesionālo studiju programmas «Loģistika» mērķis ir veidot studentu profesionālo kompetenci darbam loģistikas jomā, kā arī veidot pētniecības prasmes, lai sagatavotu speciālistus, kuri spēj nodrošināt loģistikas pamatprocesus. Savukārt maģistra programmas «Loģistika un piegādes ķēdes drošība» mērķis ir veidot studentu profesionālo kompetenci darbam loģistikas un piegādes ķēdes vadīšanas un tās drošības jomā,  kā arī attīstīt pētniecības prasmes, lai sagatavotu speciālistus, kuri spēj nodrošināt augstu kvalitāti visos piegādes ķēdes procesos, kā arī veidot izpratni par piegādes ķēdes ietekmi uz vidi un atbildīgu saimniekošanu.

Abas programmas ir izstrādātas ciešā sadarbībā ar nozari, ņemot vērā tirgus pieprasījumu pēc augsta līmeņa speciālistiem ar profesionālo kompetenci loģistikas nozarē, un Ekonomikas ministrijas darba tirgus prognozes. Tās liecina, ka nākotnē arvien palielināsies vajadzība pēc transporta un loģistikas nozares profesionāļiem. 

Kopīgot rakstu

Jaunumi