Inženierekonomikas un vadības fakultāte
Inženierekonomikas un vadības fakultāte

Vebinārs par Power BI rīku

14. jūnijs, 2021

Jūs noteikti esat dzirdējuši par Power BI un iespējams vēlaties uzzināt vairāk par šī rīka sniegtajām iespējām. 21. jūnijā plkst. 10 RTU Inženierekonomikas un vadības fakultātes 1. kursa studenti tiešsaistes vebinārā pastāstīs un parādīs, kā izmantot Power BI.

Studenti pavasara semestrī lektora Leonarda Budņika vadībā mācījās apkopot un vizualizēt uzņēmuma datus un ir gatavi dalīties ar savām zināšanām.

Vebināra dalībnieki arī paši varēs izmēģināt šo rīku. Visi, kuri būs reģistrējušies dalībai vebinārā, saņems izdales materiālus un pasākuma laikā kopā ar studējošajiem varēs pildīt dažādus uzdevumus, lai labāk izprastu Power BI piedāvātās iespējas.

Vebinārā iegūsiet atbildes uz jautājumiem:

1. Kas ir Power BI?

2. Kas ir Power Query?

3. Kas ir DAX?

4. Kas ir filtra un rindu konteksti?

5. Kas ir vizuāļi un kā tos veidot?

6. Kā izveidot datu modeli un vizualizēt to?

Reģistrēties vebināram:  https://rtucloud1.zoom.us/webinar/register/WN_zL9jUj74Qb2K0JYasOwekg