Inženierekonomikas un vadības fakultāte
Inženierekonomikas un vadības fakultāte

15. jūnijs, 2018

2018. gada 5. maijā Inženierekonomikas un vadības fakultātē Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūtā viesojās 17 studenti un 3 mācībspēki no Nīderlandes  Rotterdam Business School of Rotterdam University of Applied Sciences (RUAS).

Nīderlandes studenti vizītes laikā piedalījās studiju kursa "E-komercija un e-mārketings" ietvaros lekcijā, kurā jaunizveidotās kopīgās RTU un LKA akadēmiskās bakalaura studiju programmas "Radošās industrijas" 1.kursa studenti prezentēja kursa ietvaros izstrādāto Studiju programmas komunikācijas stratēģiju sociālos interneta tīklos: Instagram, Facebook un Linkedin.

Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts uzņem viesus no Nīderlandes

Otrajā lekcijas daļā Nīderlandes lektors Godfried Bakker studentiem novadīja vieslekciju par tēmu «Dutch design».

Lekcijas beigās studiju programmas "Radošās industrijas" studenti kopā ar Nīderlandes studentiem RTU  Dizaina fabrikas projektu un IdeaLAB vadītājas Lienes Rubinas pavadībā, daloties jauktās komandās piedalījās biznesa spēlē.