Inženierekonomikas un vadības fakultāte
Parādīt izvēlni
Inženierekonomikas un vadības fakultāte

Noticis IEVF UIVI organizētais TEDx Riga Technical University

24. oktobris
.
.

20. oktobrī plkst. 10.00 Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) auditoriju centrā Domus Auditorialis, Zunda krastmalā 8, un tiešsaistē RTU Youtube un Facebook kanālos noticis pirmais TEDx Riga Technical University, uz vienas skatuves pulcējot iedvesmojošus uzņēmējdarbības, inovāciju, tehnoloģiju, zinātnes, medicīnas, jūrniecības un citu jomu pārstāvjus. Pasākumu organizēja Inženierekonomikas un vadības fakultātes Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūts (IEVF UIVI),  šī ir pirmā reize Latvijā, kad licenci TEDx rīkošanai ieguvusi izglītības iestāde.

Pasākuma ieraksts pieejams RTU YouTube kanālā.

Pasākuma virstēma bija pārmaiņas kā ikdienas neatņemama sastāvdaļa, kas, liekot nepārtraukti mainīties un pielāgoties, attīsta sabiedrību un tās indivīdus kā spēcīgus pārmaiņu vadības līderus. TEDx Riga Technical University ar iedvesmojošiem stāstiem dalījās vienpadsmit izcili runātāji.

Pasākumā uzstājās arī IEVF dekāne profesore Elīna Gaile-Sarkane, reflektējot par to, kas ir labāk – bailes vai bezbailība. IEVF dekāne runa skatāma ierakstā, sākot no 4h 32min.

Pasākuma organizators IEVF UIVI nodrošina uzņēmējdarbības un biznesa studentos orientētu studiju procesu, īpašu uzmanību vēršot uz starpdisciplinaritāti, radošumu, inovācijām un valorizāciju. Uzsverot augstākās izglītības un uzņēmējdarbības sadarbības vērtību, RTU IEVF ir pārstāvēta pasaules lielākajos inovāciju un tehnoloģiju tīklos, kā arī dažādās profesionālās asociācijās. Starpdisciplinaritātei ir liela loma arī studiju procesā, piemēram, visiem inženierzinātņu studentiem RTU tiek nodrošinātas uzņēmējdarbības apmācības, ir radīta vide un atbalsta instrumenti jaunu produktu un pakalpojumu izstrādei, sadarbībā ar Latvijas Kultūras akadēmiju izveidotas populāras studiju programmas radošo industriju uzņēmējiem.

TED ir starptautiska bezpeļņas organizācija ar vadmotīvu «Idejas, ar kurām vērts dalīties». TEDx ir TED kustības nacionāla mēroga pasākums, ko rīko vietēji organizatori saskaņā ar TED misiju. TEDx pasākumi tiek rīkoti daudzviet pasaulē, piesaistot izcilākos ekspertus un aktualizējot tematus, kas ir vitāli svarīgi kā indivīda, tā globālās sabiedrības veselīgai attīstībai.

Pasākuma foto galerija pieejama šeit.
Kopīgot rakstu

Jaunumi