Inženierekonomikas un vadības fakultāte
Parādīt izvēlni
Inženierekonomikas un vadības fakultāte

Studentu zinātniskā konference 2022

6. janvāris
.
.

LATVIJAS UNIVERSITĀTE UN RĪGAS TEHNISKĀ UNIVERSITĀTE AICINA STUDENTUS PIETEIKTIES ZINĀTNISKAJAI KONFERENCEI

Latvijas Universitātes Biznesa, vadības un ekonomikas fakultāte (LU BVEF) sadarbībā ar Rīgas Tehniskās Universitātes Inženierekonomikas un vadības fakultāti (RTU IEVF) rīko studentu zinātnisko konferenci, kas norisināsies 2022.gada 19. līdz 24. aprīlim. Studenti konferencei pieteikties varēs no 2022.gada 17.janvāra līdz 28.martam. Dalība konferencē ir bezmaksas un labāko referātu autoriem sniegs iespēju iegūt vērtīgas balvas.

Studentu zinātniskajā konferencē ir aicināti piedalīties bakalaura un maģistra studiju programmu studenti, kuriem tā ir lieliska iespēja vēl pirms noslēguma darbu aizstāvēšanas prezentēt savus bakalaura un maģistra diplomdarbus. Studenti konferencei varēs pieteikties un kopsavilkumus iesniegt no 2022.gada 17.janvāra līdz 28.martam. Visi kopsavilkumi tiks publicēti fakultāšu interneta mājaslapās. Labākie tiks aicināti iesniegt rakstus publicēšanai LU un RTU zinātniskajos žurnālos.

Konferences darbs plānots piecās sekcijās: Aktuālie izaicinājumi ekonomikā, Bizness, vadība un mārketings, Finanšu un grāmatvedības aktualitātes Latvijā, Eiropā un pasaulē, Globālās ekonomikas izaicinājumi, Contemporary Issues in Business and Economics (angļu valodā).

 

Kopsavilkuma paraugs ir pieejams šeit

Reģistrācijas anketa

Kopīgot rakstu

Jaunumi