Inženierekonomikas un vadības fakultāte
Inženierekonomikas un vadības fakultāte

Studenti aicināti pieteikties jauno inženieru sacensībām «EBEC Riga»

3. janvāris, 2020

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) studenti aicināti līdz 31. janvārim pietiekties Eiropas jauno inženieru sacensību EBEC (European Best Engineering Competition) pirmajai kārtai «EBEC-Riga 2020». Sacensību pirmā kārta norisināsies 22. februārī RTU, Kaļķu ielā 1. Lai piedalītos sacensībās, studentiem būs jāveido četru dalībnieku komandas un jāizvēlas viena no divām kategorijām – situācijas analīzes vai konstruēšanas. Katras kategorijas uzvarētāji gūs iespēju piedalīties sacensību otrajā kārtā Helsinkos.

Situācijas analīzes kategorijā dalībnieki risinās atbalstītāja uzņēmuma «FIMA» sagatavoto uzdevumu. Uzņēmuma pārstāvji vērtēs risinājuma iespējamo efektivitāti, ekonomisko pamatojumu un pielietojamību.

Konstruēšanas kategorijā no organizatoru izsniegtajiem materiāliem būs jāveido funkcionējošs un pēc iespējas efektīvāks uzdevuma risinājuma modelis. Komandu izstrādātie modeļi tiks salīdzināti pēc izmērāmiem parametriem. Modelī izmantotos risinājumus un komandas prezentāciju vērtēs žūrija.

Katras kategorijas uzvarētāji saņems atbalstītāju sagādātās balvas, kā arī iespēju piedalīties otrajā sacensību kārtā Helsinkos, kur cīnīsies par dalību finālā Turīnā, Itālijā.

Pasākuma atbalstītāji ir ieinteresēti sacensību dalībniekos kā potenciālajos darbiniekos un pasākuma laikā norisināsies arī atbalstītāju prezentācijas.

Sacensības rīko RTU studentu biedrība «BEST-Riga», kas ir viena no organizācijas «Board of European Students of Technology» lokālajām grupām. Organizācija sniedz bezmaksas papildu izglītības iespējas, kā arī karjeras atbalstu studentiem 94 tehniskajās universitātēs Eiropā.

Plašāka informācija «EBEC Riga» Facebook lapā vai rakstot uz e-pastu u.lv

Pieteikšanās anketa