Inženierekonomikas un vadības fakultāte
Inženierekonomikas un vadības fakultāte

Studenti aicināti piedalīties seminārā par Erasmus+ prakses iespējām ārzemēs

9. marts, 2019

Aicinām visus interesentus, 2019. gada 13. martā, plkst. 14:10 RTU Inženierekonomikas un vadības fakultātes 311. auditorijā, piedalīties seminārā par Erasmus+ programmas iespējām, kurā detalizēti tiks skaidroti dažādi jautājumi saistībā ar Erasmus+ konkursu.

Erasmus+ programmas finansiālo atbalstu praksei ārzemēs var izmantot pilnīgi visi studenti – arī akadēmiskajās programmās studējošie, nepilna laika un neklātienes studenti. Lieliska iespēja gūt praktiska darba pieredzi ārzemēs ir prakse vasaras mēnešos vai gada laikā pēc studiju beigšanas. Lai varētu doties praksē pēc diploma iegūšanas un saņemt Erasmus+ stipendiju, tai jāpiesakās, kamēr esi students!

Pieteikšanās notiek tiešsaistē OutgoingExchange.rtu.lv, iesniedzot atzīmju izrakstu un CV angļu valodā, kā arī pievienojot motivācijas vēstuli angļu valodā. Pieteikumu iesniegšanas termiņš – 31. marts. Piesakoties nav jānorāda konkrēts uzņēmums, kur prakse notiks.

Stipendiju apjoms tiek noteikts atkarībā no valsts, kur būs prakse, un ir 520–720 EUR.

Vairāk par Erasmus+ praksi.