Inženierekonomikas un vadības fakultāte
Inženierekonomikas un vadības fakultāte

Skaisti iesācies studiju gads - “IEVF Lepnums 2020”!

25. septembris, 2020

2020. gada 11. septembra pēcpusdienā, jau 17. reizi tika aizvadīta ikgadējā Rīgas Tehniskās universitātes Inženierekonomikas un vadības fakultātes Studentu pašpārvaldes rīkotā apbalvošanas ceremonija “IEVF Lepnums 2020”, kurā studentiem ir iespēja pateikt mācībspēkiem un RTU IEVF darbiniekiem “paldies” par ieguldīto darbu studentu un fakultātes attīstībā.

Studentu pašpārvaldei veicot anketēšanu IEVF studentu vidū, tika izvirzīti mācībspēki “IEVF Lepnums 2020” nominācijām - pamatstudiju programmās, maģistra studiju programmās, kā arī 4 īpašajās nominācijās.

Pirmā un otrā kursa studenti izvirzīja mācībspēkus 6 nominācijās:

• Ērgļa acs (mācībspēks, pie kura par špikošanu var aizmirst) – Aija Pola;
  • Atspēriena punkts (mācībspēks, kurš iedvesmo darīt vairāk) – Toms Kreicbergs;
  • Enerģijas lādiņš (mācībspēks, kurš ar savu enerģiju uzlādē ikvienu) – Jeļena Malahova;
  • Pārspēj pat pūces (mācībspēks, kurš vienmēr pārsteidz ar savām zināšanām) – Daina Ose;
  • Vienmēr blakus (mācībspēks, kurš vienmēr atbalstīs studentus un uzklausīs) – Aleksandrs Fiļipovs;
  • 24 karātu zelts (mācībspēks, kurš ir īsts dārgums studiju procesā) – Aleksandra Mihņenoka.

Trešā un ceturtā kursa studentu nominācijas studiju programmā:

• “Uzņēmējdarbība un vadīšana” studenti īsteno neīstenoto nominācijai izvirzīja Judīti Jakubāni;
  • “Nekustamā īpašuma pārvaldība” studenti sapņu tulks nominācijai izvirzīja Ivetu Amoliņu;
  • “Starptautisko ekonomisko sakaru organizēšana un vadīšana” studenti durvis uz nākotni nominācijai izvirzīja Aivaru Gulbi;
  • “Uzņēmējdarbības loģistika” studenti vietā un laikā nominācijai izvirzīja Darju Junusovu;
  • “Reģionālās attīstības un pilsētekonomikas inženierija” studenti attīstības tilts nominācijai izvirzīja Uldi Kamolu;
  • “Visaptverošā kvalitātes vadība” studenti efektīvs domātājs nominācijai izvirzīja Baibu Drēgeri-Vaivodi;
  • “Drošības inženierija” studenti drošs savienojums nominācijai izvirzīja Māri Ziemeli;
  • “Muitas un nodokļu administrēšana” studenti tarifu mednieks nominācijai izvirzīja Santu Sietnieci;
  • “Radošās industrijas” studenti kilograms kultūras nominācijai izvirzīja Leonardu Budņiku;
  • “Ekonomika” studenti Ko? Kā? Kam? nominācijai izvirzīja Ilzi Judrupu;
  • “Cilvēku resursu vadīšana” studenti komandas gariņš nominācijā izvirzīja Līgu Kamolu.

Maģistra programmas studentu mācībspēku nominācijas:

• “Līderība un vadība” programmas nomināciju ceļvedis ieguva – Katerina Čerņavska;
  • “Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma vadīšana” programmas nomināciju darījums uz mūžu ieguva – Ineta Geipele;
  • “Starptautisko ekonomisko sakaru organizēšana un vadīšana” programmas nomināciju ar pasauli uz tu ieguva – Juris Paiders;
  • “Inovācijas un uzņēmējdarbība” programmas nomināciju pārmaiņām vadīts ieguva – Elīna Gaile-Sarkane;
  • “Ekonomika” programmas nomināciju smita māceklis ieguva – Maija Šenfelde;
  • “Darba aizsardzība” programmas nomināciju drošības josta ieguva – Jānis Bērziņš;
  • “Muitas un nodokļu administrēšana” programmas nomināciju valsts intuīcija ieguva – Aldis Čevers;
  • “Uzņēmējdarbības finanses” programmas nomināciju investīciju pārvaldnieks ieguva – Nataļja Lāce;
  • “Uzņēmējdarbība un vadīšana” programmas nomināciju maksimālā peļņa ieguva– Ieva Andersone;
  • “Pilsētu un reģionu inženierekonomika” programmas nomināciju nākotnes plānojums ieguva – Renāte Čaupale;
  • “Visaptverošā kvalitātes vadība” programmas nomināciju atbilstības sargs ieguva – Iveta Mežinska;
  • “Ražošanas inženierzinības un vadība [BALTECH]” programmas nomināciju sistēmu pavēlnieks ieguva – Artūrs Zeps.

Pasākuma laikā IEVF dekāne Elīna Gaile-Sarkane teica īpašus pateicības vārdus IEVF struktūrvienību vadītājiem, vietniekiem, darbiniekiem un visiem pārējiem, bez kuriem IEVF ikdienas darbs un darbība pati par sevi nebūtu iedomājama.

Šogad, tāpat kā citus gadus, tika izvirzītas arī 4 īpašās nominācijas: Mr. Worldwide, Gada studentu draugs, FSP paldies un, protams, IEVF lepnums.

Pirmā no tām bija ārzemju studentu nominācija. Šogad šo nomināciju “Mr. Worldwide” ieguva Vladimirs Šatrevičs.

Nekur nepazuda arī nominācija, kas liecina par cilvēku, kurš visu laiku ir bijis blakus studentiem un spējis atbildēt uz visiem studentu jautājumiem. Nomināciju “Gada studentu draugs” ieguva Baiba Levina.

Protams, arī pati pašpārvalde teica savu “paldies” kādam no darbiniekiem, kurš īpaši iekritis biedru acīs, kā arī baumo, ka sagādājis jaunu ledusskapi pašpārvales telpai. Nomināciju “FSP paldies” ieguva Vilnis Pērkons.

Nominācija “IEVF Lepnums 2020” ir nominācija, pēc kuras tiecās visi. Tā parāda to, ka tevi novērtējuši ne tikai studenti, bet arī citi pasniedzēji un kolēģi, ar kuriem ikdienā nākas sastrādāties. Šogad “IEVF Lepnums 2020” nomināciju ieguva Maija Kavosa!

Nomināciju ieguvēji balvā saņēma ziedus, diplomus, kā arī pašu IEVF SP dizainētu balviņu. IEVF SP saka milzīgu paldies mācībspēkiem par ieguldīto darbu un enerģiju studentu izglītošanā un pilnveidošanā, novēlot veiksmi, izturību un iedvesmu arī turpmāk, strādājot ar studentiem!