Inženierekonomikas un vadības fakultāte
Inženierekonomikas un vadības fakultāte

SESMI apmeklē Igaunijas Drošības zinātņu akadēmijas pārstāvji

27. septembris, 2018

No 2018.gada 17.-21.septembrim  CEPOL (European Union Agency for Law Enforcement Training) apmaiņas programmas ietvaros RTU SESMI apmeklē Igaunijas Drošības zinātņu akadēmijas Finanšu koledžas direktore Kerlija Randleina  (Kerly Randlane) un muitas lektore Helle Koitla. Lai iepazītos ar universitāti, muitas un nodokļu mācību programmu RTU, Igaunijas pārstāves tikās ar IEVF dekāni Elīnu Gaili-Sarkani, dekāna vietnieci Ingu Lapiņu, SESMI direktoru Aivaru Vilni krastiņu, kā arī programmas “Muitas un nodokļu administrēšana” mācībspēkiem. Igaunijas pārstāves arī apmeklēja Finanšu ministriju, Valsts ieņēmumu dienestu, Rīgas brīvostu u.c. Plānots, ka SESMI mācībspēki Igaunijas Drošības zinātņu akadēmiju apmeklēs š.g.oktobrī. CEPOL (European Union Agency for Law Enforcement Training) apmaiņas programma paredzēta Eiropas Savienības dalībvalstu tiesībsargājošo institūciju un ar tām saistīto mācību iestāžu darbinieku apmācībai.

SESMI apmeklē Igaunijas Drošības zinātņu akadēmijas pārstāvji