Inženierekonomikas un vadības fakultāte
Inženierekonomikas un vadības fakultāte

Sesijas laikā studentiem 24 stundas diennaktī būs pieejama visa bibliotēkas jaunā ēka

2. decembris, 2019

Atsaucoties Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Studentu parlamenta ierosinājumam, RTU Zinātniskā bibliotēka pirms eksāmenu sesijas un tās laikā durvis studentiem vērs plašāk – 24 stundas diennaktī studentiem būs pieejama ne vien diennakts lasītava, bet visa bibliotēkas jaunā ēka Paula Valdena ielā 5.

Šajā semestrī jauninājums būs spēkā no 6. līdz 17. janvārim. Tāpat kā līdz šim, lai iekļūtu diennakts lasītavā, ir jāreģistrējas ORTUS Bibliotēkas sadaļā, jo iekļūšanai nepieciešama studentu apliecība, kas jānoskenē pie karšu lasītāja. Ja apmeklētājs vēlēsies reģistrēt grāmatu līdznešanai, to varēs izdarīt bibliotēkas 4. stāvā pašapkalpošanās automātā. Nodot grāmatas varēs 4. stāvā un pie ārdurvīm.

Aicinām bibliotēkā ievērot kārtību, klusumu, tīrību un diennakts lasītavas izmantošanas noteikumus, ar kuriem var iepazīties ORTUS Bibliotēkas sadaļā.

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

2. decembris, 2019 plkst. 14:47