Inženierekonomikas un vadības fakultāte
Inženierekonomikas un vadības fakultāte

RTU svinīgi iezvana jauno studiju gadu

5. septembris, 2017
Foto – RTU

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Studentu parlamenta pārstāvju sagaidīti, pirmkursnieki 4. septembra rītā jau pēc pulksten deviņiem sāka pulcēties kolonādē, kas atrodas RTU studentu pilsētiņā Ķīpsalā. Pulksten desmitos sākās tradicionālie RTU Iezvanīšanās svētki, kuru laikā jaunos studentus uzrunāja RTU vadība, Studentu parlamenta, kā arī fakultāšu un citu RTU struktūrvienību pārstāvji.

Fotogalerija

«Inženierzinātnes ir pamats tautsaimniecības attīstībai un jūs esat tie, kuri darīsiet Latviju labāku,» klātesošos uzrunāja RTU rektors akadēmiķis Leonīds Ribickis.

RTU attīstības prorektors Artūrs Zeps jaunajiem studentiem lika aizdomāties, uzrunājot Marka Cukerberga (Mark Elliot Zuckerberg) vārdiem un jautājot: «Vai tas, ko jūs šodien dariet ir nozīmīgākais, ko varētu darīt»? A. Zeps runā uzsvēra, ka studenti tāpat kā RTU ir nozīmīgu pārmaiņu priekšā: «Rīgas Tehniskā universitāte pārvērtīsies – attīstīsies jaunas fakultātes un studiju procesi, kā arī pilnveidosies inovācijas un zinātnes. Jums ir iespēja paņemt visu to, ko Rīgas Tehniskā universitāte dod un būt pirmajiem».

Studentus sveica arī studiju prorektors profesors Uldis Sukovskis, zinātņu prorektors profesors Tālis Juhna, finanšu prorektors profesors Ingars Eriņš, Studentu parlamenta prezidents Kristens Raščevskis, Sporta centra direktors Egons Lavendelis un Kultūras centra vadītāja Asja Visocka. Fakultāšu dekānu vārdā jaunos studentus sveica Inženierekonomikas un vadības fakultātes dekāne profesore Elīna Gaile-Sarkane. Lietum līstot, ar dejiskiem priekšnesumiem svētkus kuplināja RTU Tautas deju kolektīva «Vektors» un RTU karsējkomandas uzstāšanās.

Pēcāk jaunieši devās uz ievadlekcijām savās fakultātēs, lai tiktos ar fakultātes vadību un fakultātes studentu pašpārvaldi, kā arī saņemtu lekciju sarakstus, studenta apliecības un citu studentiem būtisku informāciju.

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

5. septembris, 2017 plkst. 12:47