Inženierekonomikas un vadības fakultāte
Inženierekonomikas un vadības fakultāte

RTU Sporta centrs aicina studentus pieteikties bezmaksas sporta nodarbībām

7. septembris, 2020
Foto: Pexels

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) bakalaura un koledžas līmeņa studenti aicināti izmantot iespēju bez maksas apmeklēt RTU piedāvātās sporta nodarbības, par tām norēķinoties ar virtuālo naudu. Kopumā katram pamatstudiju līmeņa studentam rudens semestrī tiks piešķirti 100 eiro. Maģistrantūras un doktorantūras studenti saņems 10 eiro iepazīšanās summu, lai varētu izmēģināt RTU piedāvātās sportošanas iespējas.

Pieteikties sporta nodarbībām var RTU Sporta centra mājaslapā, pirms tam turpat autorizējoties savā profilā un aktivizējot virtuālo naudu. Līdzekļi kontā būs pieejami līdz pat pavasarim un pēc tam neizmantotā summa automātiski tiks dzēsta (izņemot C daļas kursa virtuālos līdzekļus un personīgi iemaksātos līdzekļus). Pavasara semestrī studentiem atkal tiks piešķirta jauna virtuālās naudas summa.

RTU Sporta centrs aicina studentus reģistrēties nodarbībām līdz iepriekšējā vakara plkst. 21.00, lai sasniegtu minimālo studentu skaitu un garantētu, ka vēlamā nodarbība netiek atcelta.

Virtuālo naudu saņems visi aktīvie klātienes, neklātienes un nepilna laika studenti, taču akadēmiskajā atvaļinājumā esošie studenti to nesaņems. Tāpat saskaņā ar RTU finanšu prorektora saskaņotu rīkojumu virtuālā nauda nav paredzēta ārzemju un RTU filiāļu studentiem (izņēmums ir C daļas kursa apguve par kredītpunktiem).

RTU sniedz iespēju pamatstudiju līmeņa studentiem sportot sev ērtā laikā pirms vai pēc lekcijām, izvēloties kādu no 25 dažādiem sporta veidiem. RTU Sporta centrs studentiem piedāvā ārstniecisko vingrošanu, atlētisko vingrošanu, badmintonu, basketbolu, boksu, džudo, florbolu, funkcionālo treniņu, futbolu, galda tenisu gan ar treneri, gan individuāli, kendo, pašaizsardzību, peldēšanu ar treneri, trenažieru zāli, un volejbolu.

RTU studenti var izmantot arī Ķīpsalas peldbaseina pakalpojumus, reģistrējoties Sporta centra mājaslapā intervāla treniņam, koriģējošajai peldēšanai, Lady Fit Box un Lady Fit Kickbox nodarbībāmSUP fitnesam, ūdens aerobikai, «Vesela mugura» nodarbībām, trenažieru zālei, zumbai, kā arī izmantot peldbaseina un saunas pakalpojums. Sākot no šī rudens studentiem būs iespēja reģistrēties arī pavisam jaunām nodarbībām – «Sporta tūrisma un alpīnisma pamati».

No 7.septembra ikvienam būs iespēja īrēt galda tenisa galdu, lai individuāli uzspēlētu ar savu pārinieku jebkurā vēlamā laikā. Katram spēlētājam jāveic atsevišķa rezervācija Sporta centra mājaslapā uz vēlamo dienu. Sportotāji tiek aicināti ņemt līdzi savu inventāru, bet pie administrācijas raketes un bumbiņas varēs arī nomāt, veicot apmaksu ar karti.

Pēc ilgāka pārtraukuma klātienē tiks atsāktas funkcionālā treniņa nodarbības, kuras pirms tam tika aizvadītas online vidē. Sākot ar septembri studenti varēs uzsākt arī boksa nodarbības Meža ielā 1. Savukārt ārstnieciskās vingrošanas nodarbības studentiem būs pieejamas no oktobra sākuma.

Kad piešķirtais virtuālais finansējums par sporta nodarbībām ir izmantos, RTU studējošie virtuālās naudas kontu var papildināt ar personīgajiem līdzekļiem, automātiski no RTU saņemot vēl 50% no katras veiktās iemaksas summas. Minimālā iemaksas summa — 15 eiro.

Ja gadījumā rudens semestra virtuālie līdzekļi neaktivizējās uzreiz pēc ielogošanās profilā, lūgums pamēģināt atkārtotu ielogošanos.

Papildu jautājumus iespējams uzdot RTU Sporta centra direktora vietniecei – .

Papildu informācija — arī RTU Sporta centra Facebook lapā.

Saistītie tagi: