Inženierekonomikas un vadības fakultāte
Inženierekonomikas un vadības fakultāte

RTU notiek uzņemšana maģistrantūras līmeņa studiju programmās

4. augusts, 2020
Foto: Elīna Karaseva, RTU

Rīgas Tehniskajā universitātē (RTU) notiek pieteikšanās maģistra akadēmisko un maģistra profesionālo studiju programmās. Reģistrēšanās studijām par maksu notiks līdz 28. augustam.

Deviņas RTU fakultātes piedāvā gandrīz 60 studiju programmas dažādās inženierzinātņu, dizaina, ķīmijas, IT, ekonomikas un vadības, humanitārajās un citās jomās. Reflektantiem pieejamas 965 budžeta vietas, un studijas tiek īstenotas gan pilna laika, gan nepilna laika formā.

No 13. jūlija līdz 28. augustam – reģistrēšanās studijām par maksu

Lai reģistrētos studijām par maksu, reflektantiem jāierodas Uzņemšanas komisijā, Āzenes ielā 6,no 4. līdz 28. augustam. Studiju maksas priekšapmaksa jāveic līdz 28. augustam.

11. augustā – konkursa rezultātu paziņošana

11. augustā līdz plkst. 18.00 reflektanti, kuri bija pieteikušies konkursam uz valsts budžeta vietām, tiks informēti, vai viņiem uzņemšanas konkursa rezultātā piešķirta budžeta studiju vieta.

Studiju līgumu slēgšana – no 17. augusta

Parakstīt studiju līgumus elektroniski varēs, sākot no 17. augusta, un tie būs pieejami ORTUS. Lai parakstītu līgumus, nepieciešams piereģistrēties ORTUS, kā arī iegūt elektronisko parakstu. Tie, kuri studiju līgumus neparakstīs elektroniski, to varēs izdarīt klātienē RTU Studentu servisa centrā, Āzenes ielā 6, sākot no 14. septembra.

Plašāka informācija

RTU Sabiedrisko attiecību departaments