Inženierekonomikas un vadības fakultāte
Inženierekonomikas un vadības fakultāte

RTU Lielajā izlaidumā diplomus saņems vairāk nekā 1000 absolventu

22. jūlijs, 2020

Piektdien, 24. jūlijā, plkst. 19.00 Spilves lidlaukā sāksies Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) tradicionālais Lielais izlaidums, vienkopus pulcējot vairāk nekā 1000 RTU šā gada absolventu, kuri ieguvuši bakalaura, maģistra un doktora grādu. Ievērojot distancēšanās nosacījumus, šogad Lielais izlaidums notiks vēl nebijušā drive-in jeb auto formātā, kad absolventi ieradīsies automašīnās, saņems diplomus un baudīs viņiem veltīto koncertu.

RTU izvēlējusies drive-in formātu, lai absolventi pēc vairākiem virtuālajā vidē pavadītajiem mēnešiem vismaz izlaidumā, kaut atrodoties auto, tomēr varētu izjust kopības sajūtu. RTU absolventiem apsveikuma vārdus teiks gan universitātes rektors Leonīds Ribickis, gan augstas valsts amatpersonas – pasākumā klātienē piedalīsies Valsts prezidents Egils Levits un izglītības un zinātnes ministre Ilga Šuplinska.

«Kaut arī šogad ir mainījies RTU Lielā izlaiduma formāts, šis pasākums pierāda to, ka arī sarežģītākos apstākļos ir iespējams noorganizēt vērienīgus un košus svētkus mūsu absolventiem,» saka RTU Absolventu asociācijas izpilddirektore Ieva Ķuze.

Sagaidāms, ka pasākuma dalībnieki ieradīsies aptuveni 500 auto. Absolventi ir aicināti ierasties laikus, tomēr RTU lūdz apkaimes iedzīvotājus būt saprotošiem, ja pirms izlaiduma auto kustība Spilves lidlauka tuvumā būs palēnināta.

Absolventiem, kuriem nav auto, uzņēmums «Fiqsy» piedāvā izmantot elektroauto. «Šis ir interesants laiks, jo mums visiem māca vēl aktīvāk meklēt iespējas, rast dažādus radošus risinājumus, kā arī dibināt jaunas sadarbības. Esam gandarīti un lepni sadarboties tieši ar RTU – Latvijas tehnoloģiju un inovāciju flagmani akadēmiskajā vidē, lai kopā vēl nebijušā drive-in formātā piedāvātu studentiem droši un zaļi svinēt izlaidumu,» saka «Fiqsy» vadītājs Māris Avotiņš.

Lielais izlaidums būs skatāms tiešsaistē rtu.lv, Facebook RTU lapā, kā arī, sākot no plkst. 20.30, Sportacentrs.com TV kanālā nacionālajā apraides tīklā visā Latvijā.

Koncertu absolventiem sniegs RTU radošie kolektīvi un viesmākslinieki, bet par pasākuma muzikālo pārsteigumu – kādu populāru mākslinieku, kura vārds kļūs zināms tikai izlaidumā, gādās Inbox.lv. Izlaidumu atbalsta arī uzņēmumi «Latvenergo», «Skonto Group», «Industry Service Partner» un «Tet».

Pasākumu organizē RTU Absolventu asociācija, un šis būs jau ceturtais Lielais izlaidums, kad visi RTU absolventi vienlaikus saņems diplomus.

Saistītie tagi:

RTU Sabiedrisko attiecību departaments