Inženierekonomikas un vadības fakultāte
Inženierekonomikas un vadības fakultāte

RTU Lielais izlaidums notiks Latvijā vēl nebijušā drive-in formātā

11. jūnijs, 2020

Rīgas Tehniskajā universitātē (RTU), pielāgojoties valstī noteiktajiem pulcēšanās ierobežojumiem, Lielais izlaidums 24. jūlijā notiks Latvijā vēl nebijušā – drive-in jeb auto – formātā brīvā dabā. Izlaidumā aptuveni 1500 absolventu ieradīsies automašīnās, saņems diplomus un baudīs viņiem veltīto koncertu.

«Izvērtējot situāciju, mēs saprotam, ka nevaram organizēt RTU Lielo izlaidumu pēc iepriekšējo trīs gadu parauga, «Arēnā Rīga» pulcējoties vairākiem tūkstošiem cilvēku. Taču uzskatām, ka mums šā gada absolventiem ir jācenšas sniegt pati labākā izlaiduma pieredze, kāda iespējama, ievērojot spēkā esošos pulcēšanās ierobežojumus,» saka RTU Absolventu asociācijas izpilddirektore Ieva Ķuze.

RTU izvēlējusies drive-in formātu, lai absolventi pēc vairākiem virtuālajā vidē pavadītajiem mēnešiem vismaz izlaidumā, kaut atrodoties auto, tomēr varētu izjust kopības sajūtu.

Kā ierasts, RTU absolventiem Lielajā izlaidumā apsveikuma vārdus teiks gan universitātes rektors Leonīds Ribickis, gan augstas valsts amatpersonas, gan industrijas līderi. Tāpat ir iecerēts koncerts, ko sniegs RTU radošie kolektīvi un viesmākslinieki. Un, protams, izlaiduma beigās būs arī tradicionālais un ilgi gaidītais kulminācijas mirklis – cepuru salūts.

Absolventu reģistrācija RTU Lielajam izlaidumam sāksies 19. jūnijā RTU absolventu platformā RTUconnect, bet informācija par pasākumu būs atrodama RTU mājaslapas Lielā izlaiduma sadaļā.

Pasākumu organizē RTU Absolventu asociācija, un šis būs jau ceturtais Lielais izlaidums, kad visi absolventi vienlaikus saņems diplomus.

RTU Lielais izlaidums bija plānots jūnijā, taču pavasara semestris ir pagarināts līdz 14. augustam, lai studentiem dotu iespēju kvalitatīvi izpildīt visus studiju uzdevumus un laboratorijas darbus, kas aizkavējušies, jo ārkārtējās situācijas dēļ inženierzinātņu studenti nevarēja strādāt laboratorijās. RTU deviņās fakultātēs patlaban notiek diplomdarbu aizstāvēšana, savukārt eksāmeni un laboratorijas darbi tiek plānoti elastīgi, lai studenti pēc iespējas ātrāk varētu pabeigt semestri.

Saistītie tagi:

RTU Sabiedrisko attiecību departaments