Inženierekonomikas un vadības fakultāte
Inženierekonomikas un vadības fakultāte

RTU kultūras kolektīvi muzicē Latvijai

16. novembris, 2018
RTU kultūras kolektīvi vienosies kopējā muzikālā sveicienā Latvijai. Foto no «Viveres» FB arhīva

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) vīru koris «Gaudeamus» un jauktais koris «Vivere» 18. novembrī piedalīsies simtgades koncertos, sveicot Latviju dzimšanas dienā.

18. novembrī plkst. 16.00 Sv. Pētera baznīcā, Rīgā, vīru koris «Gaudeamus» Ivara Cinkusa vadībā atskaņos Mārtiņa Brauna latvju mesu «Daugava» ar Raiņa dzeju. Ieeja bez maksas, vietu skaits ierobežots.

Plkst. 20.00 pie Brīvības pieminekļa svinīgajā pasākumā «18.11»  — multimediālajā stāstā par brīvību — piedalīsies RTU jauktais koris «Vivere» Ginta Ceplenieka vadībā.

Savukārt tajā pašā laikā, plkst. 20.00, 11. Novembra krastmalā koncertā «Daugav’ abas malas» tautā iemīļotas un populāras latviešu dziesmas atskaņos «Gaudeamus» kopā ar citiem Rīgas vīru koriem diriģenta Ivara Cinkusa vadībā, kā arī pūtēju orķestris «Rīga» diriģenta Valda Butāna vadībā.

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

16. novembris, 2018 plkst. 14:50