Inženierekonomikas un vadības fakultāte
Parādīt izvēlni
Inženierekonomikas un vadības fakultāte

Sesto gadu pēc kārtas RTU Inženierekonomikas un vadības fakultāte iekļūst «Eduniversal» četru palmu līgā

15. novembris, 2022
.
.
.

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Inženierekonomikas un vadības fakultāte (IEVF) un Rīgas Biznesa skola (RBS) jau sesto gadu pēc kārtas «Eduniversal» pasaules labāko biznesa skolu reitingā iekļautas četru palmu līgā, savukārt IEVF īstenotā maģistra programma uzņēmējdarbības finansēs atzīta par labāko savā jomā. Katru gadu reitingā tiek izskatītas un izvērtētas 1000 labākās biznesa skolas, 154 dažādās pasaules valstīs. Četras palmas apzīmē augstu akadēmisko līmeni, izcilu kvalitāti un spēcīgu starptautisko ietekmi biznesa un vadības izglītībā.  

Arīdzan piecpadsmit RTU IEVF augstākā līmeņa studiju programmas iekļautas prestižajā pasaules labāko biznesa skolu maģistra studiju reitingā «Eduniversal Best Masters Ranking».  

Šogad visaugstākos rezultātus uzrādījusi akadēmiskā maģistra studiju programma Uzņēmējdarbības finanses, kas ir novērtēta kā labākā savā jomā. Savukārt kā trešās labākās programmas savā jomā novērtētas studiju programmas - Inovācijas un uzņēmējdarbība, Starptautisko ekonomisko sakaru vadīšana un Ekonomika. Arī pārējās studiju programmas saglabājušas augstus sasniegumus. 

Starptautiskajā universitāšu un biznesa skolu reitingā «Eduniversal Business Schools Ranking» iekļautas 1000 pasaules labākās augstākās izglītības iestādes, kas nodrošina biznesa un vadības izglītību. Četru palmu līgā iekļautas 200 biznesa augstskolas ar teicamu vērtējumu un ievērojamu starptautisko ietekmi. Kopumā reitingu veido piecu palmu līga. 

Reitingu veido Francijas reitingu aģentūra un konsultāciju kompānija «SMBG», kas specializējas augstākās izglītības un profesionālās orientācijas jautājumos. Ik gadu tā veido 1000 labāko universitāšu un biznesa skolu reitingu, kā arī reitingu, kurā ietilpst maģistrantūras un MBA programmas 50 dažādos specializācijas virzienos 154 valstīs. Reitinga mērķis ir izveidot labāko augstskolu sarakstu, kas palīdzētu studentiem izvēlēties piemērotākās universitātes un biznesa skolas Austrumāzijā, Austrumeiropā, Āfrikā, Centrālāzijā, Eirāzijā un Tuvajos Austrumos, Latīņamerikā, Okeānijā, Rietumeiropā un Ziemeļamerikā, balstoties uz atzītu izglītības ekspertu rekomendācijām. Būtisks reitinga mērķis ir arī studentu un akadēmiskā personāla mobilitātes veicināšana. 

Kopīgot rakstu

Informācija par rakstu

Publikācijas datums

15. novembris, 2022 plkst. 16:24

Līdzīgi raksti

Jaunumi