Inženierekonomikas un vadības fakultāte
Parādīt izvēlni
Inženierekonomikas un vadības fakultāte

RTU IEVF apmeklē studenti no Florences universitātes

6. jūnijs
.
.

No 2023.gada 10. līdz 19. maijam RTU Inženierekonomikas un vadības fakultātē viesojās trīs studenti no Florences universitātes. Mācību ietvaros RTU viņi kopā ar profesori Tatjanu Tambovcevu apmeklēja arī vairākus uzņēmumus Latvijā, piemēram, siltumapgādes uzņēmumu SIA "Gren Jelgava", kas piegādā saražoto siltumu Jelgavas iedzīvotājiem – vairāk nekā 16 000 mājsaimniecībām un ap 200 uzņēmumiem, iestādēm, skolām un bērnudārziem, kā arī nodrošina 75 km garā Jelgavas centralizētās siltumapgādes tīkla uzturēšanu un apkalpošanu.  

Itāļu studenti tikās arī ar Latvenergo Attīstības daļas vadītāju Oļegu Linkevču, kas pastāstīja par aktualitātēm enerģijas tirgū. Ar jaunākajām tehnoloģijām, idejām un sasniegumiem arhitektūrā viesi no Itālijas iepazinās, apmeklējot arhitekta Ulda Pīlēna radīto Ola Foundation. Izbraukumā Cēsīs studenti uzzināja par dažādām vides aktivitātēm Cēsu novadā, tiekoties ar pašvaldības Vides un klimatneitralitātes nodaļas vadītāju Intu Ādamsoni. 

Sadarbība starp Rīgas Tehnisko universitāti un Florences universitāti notiek  divpusēja sadarbības līguma, kā arī Erasmus+ līguma ietvaros. Katru gadu itāļu studenti apmeklē Rīgas Tehnisko universitāti, savukārt profesore Tatjana Tambovceva lasa vieslekcijas Florences Universitātē.  

Kopīgot rakstu

Jaunumi