Inženierekonomikas un vadības fakultāte
Parādīt izvēlni
Inženierekonomikas un vadības fakultāte

RTU asociētais profesors izveido podkāstu par nodokļiem

28. septembris, 2022
.
.
.
Rīgas Tehniskās universitātes Inženierekonomikas un vadības fakultātes asociētais profesors Māris Jurušs. Foto: RTU arhīvs

Rīgas Tehniskās universitātes Inženierekonomikas un vadības fakultātes asociētais profesors Māris Jurušs izveidojis «Nodokļu podkāstu», kas kalpo gan par papildu mācību materiālu RTU Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūta (SESMI) studentiem, gan sniedz vērtīgu informāciju jebkuram interesentiem. 

Podkāstā vienkārši uztveramā veidā tiek skaidrota gan nodokļu teorija, gan apskatīta praktiska to piemērošana, vienlaikus pievēršoties citām aktuālām un svarīgām tēmām, tajā skaitā izglītībai, pētījumiem, tehnoloģijām utt.

Podkāsta pirmajās sērijās jebkurš interesents var noskaidrot, kas ir produktivitāte, kā to var ietekmēt ar nodokļiem, kas ir nodokļu atbildība un kas draud, ja saistības netiek pildītas. Tāpat var izzināt nodokļu būtību, jēgu, funkcijas, klasifikāciju, detalizētāk iedziļināties valsts sociālās apdrošināšanas obligātajās iemaksās (VSAOI) un tajā, ko tās sedz. 

Raidījumā iekļautas tēmas no M. Juruša grāmatas «Nodokļi», kas iznāca 2019. gadā, un «Nodokļu plānošana Latvijā un starptautiskā vidē», kas izdota 2021. gadā. 

«Nodokļu podkāsts» iznāk reizi nedēļā. 
 

Saistītie tagi:
Kopīgot rakstu

Informācija par rakstu

Raksta autors

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

Publikācijas datums

28. septembris, 2022 plkst. 19:27

Līdzīgi raksti

Jaunumi