Inženierekonomikas un vadības fakultāte
Inženierekonomikas un vadības fakultāte

Topošie reflektanti aicināti pieteikties sagatavošanas kursiem

5. septembris, 2019
Foto: Vitālijs Vinogradovs, RTU

Gatavojoties nākamajam studiju gadam, Rīgas Tehniskā universitāte (RTU) aicina topošos reflektantus pieteikties sagatavošanas kursiem fizikā, matemātikā, ķīmijā un zīmēšanā. Kursi sāksies oktobrī un palīdzēs sagatavoties centralizētajiem eksāmeniem, zīmēšanas iestājeksāmeniem RTU vai arī padziļināt savas zināšanas, kas būs nepieciešamas, studējot RTU.

Fizikas kursi tiek organizēti divās grupās – trešdienu vakaros un sestdienās. Sāksies attiecīgi 3. un 5. oktobrī un notiks Ķīpsalā. Kursi ilgs līdz maijam.

Ķīmijas kursi sāksies 5. oktobrī un notiks RTU Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultātē, Paula Valdena ielā 3, 272. auditorijā. Kopumā notiks 15 nodarbības, un mācību kursus 4. aprīlī noslēgs ekskursija fakultātē.

Matemātikas kursi tiek organizēti divās grupās – ceturtdienu vakaros un sestdienās. Sāksies attiecīgi 10. un 12. oktobrī un notiks Elektronikas un telekomunikāciju fakultātē, Āzenes ielā 12, 110. auditorijā. Kursi ilgs līdz maijam.

Zīmēšanas kursi paredzēti studiju programmu «Arhitektūra», «Materiālu tehnoloģija un dizains» un «Industriālais dizains» reflektantiem. Nodarbības organizētas piecās grupās un notiks un notiks RTU Arhitektūras fakultātē, Ķīpsalas ielā 6, 435. telpā.

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

5. septembris, 2019 plkst. 10:38