Inženierekonomikas un vadības fakultāte
Inženierekonomikas un vadības fakultāte

RTU aicina studentus sportot bez maksas, izmantojot virtuālo naudu

31. augusts, 2021
Foto: Pixabay.com

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) bakalaura un koledžas līmeņa studenti aicināti izmantot iespēju bez maksas apmeklēt RTU piedāvātās sporta nodarbības, par tām norēķinoties ar virtuālo naudu. Kopumā katram pamatstudiju līmeņa studentam rudens semestrī ir piešķirti 100 eiro. Maģistrantūras un doktorantūras studenti saņems 10 eiro iepazīšanās summu, lai varētu izmēģināt RTU piedāvātās sportošanas iespējas. Valstī noteikto Covid-19 ierobežojumu dēļ RTU Sporta centra organizētās nodarbības klātienē pieejamas tikai apmeklētājiem ar derīgiem Covid-19 sertifikātiem, kas jāuzrāda administrācijā kopā ar personu apliecinošu dokumentu.

Pieteikties sporta nodarbībām, sākot no 31. augusta, var RTU Sporta centra mājaslapā, pirms tam turpat autorizējoties savā profilā un aktivizējot virtuālo naudu. Ja rudens semestra virtuālie līdzekļi neaktivizējas uzreiz pēc profila atvēršanas, lūgums pamēģināt autorizēties vēlreiz.

RTU Sporta centrs aicina studentus reģistrēties nodarbībām līdz iepriekšējā vakara plkst. 21.00, lai sasniegtu minimālo studentu skaitu un garantētu, ka vēlamā nodarbība netiek atcelta.

Sporta sistēmas lietošanas instrukcija.

Virtuālo naudu saņem visi aktīvie klātienes, neklātienes un nepilna laika studenti, izņemot studentus, kuri atrodas akadēmiskajā atvaļinājumā. Tāpat saskaņā ar RTU finanšu prorektora saskaņotu rīkojumu virtuālā nauda nav paredzēta ārzemju un RTU filiāļu studentiem (izņēmums ir C daļas kursa apguve par kredītpunktiem).

Līdzekļi kontā būs pieejami līdz pat rudens semestra beigām, un pēc tam neizmantotā summa automātiski tiks dzēsta (izņemot C daļas kursa virtuālos līdzekļus un personīgi iemaksātos līdzekļus). Pavasara semestrī studentiem atkal tiks piešķirta jauna virtuālās naudas summa.

RTU sniedz iespēju pamatstudiju līmeņa studentiem sportot sev ērtā laikā pirms vai pēc lekcijām, izvēloties kādu no 25 dažādiem sporta veidiem.

Kad piešķirtais virtuālais finansējums par sporta nodarbībām ir izmantots, RTU studējošie virtuālās naudas kontu var papildināt ar personīgajiem līdzekļiem, automātiski no RTU saņemot vēl 50% no katras veiktās iemaksas summas. Minimālā iemaksas summa — 15 eiro.

Papildu jautājumus iespējams uzdot RTU Sporta centra direktora vietniecei – .

Informācijai iespējams sekot līdzi arī RTU Sporta centra Facebook lapā un Instagram profilā.

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

31. augusts, 2021 plkst. 9:45