Inženierekonomikas un vadības fakultāte
Inženierekonomikas un vadības fakultāte

RTU aicina maģistrantūras studentus piedalīties jaunā starptautiskā pilotprojektā

24. novembris, 2020

Rīgas Tehniskā universitāte (RTU) sadarbībā ar Eiropas Inovāciju un tehnoloģiju institūta (EIT) zināšanu un inovāciju kopienu «Climate-KIC» piedāvā RTU maģistrantūras studentiem iespēju piedalīties starptautiskā pilotprojektā «EIT Climate-KIC Climate Innovation Leadership Programme» un kļūt par daļu no Eiropas profesionāļu kopienas, kas spēj radīt reālus sistēmiskus risinājumus klimata pārmaiņu mazināšanai.

Pieteikties dalībai programmā iespējams līdz 20. decembrim mājaslapā. Pilotprojektā tiks uzņemti 15 studenti.

Programma piedāvā unikālu iespēju padziļināti apgūt inovācijas un sistēmu pārmaiņas, iegūt jaunas iemaņas klimata un pārmaiņu vadības jomā. Programmas partneri ir prominentas Eiropas universitātes.

Programma ilgs no 2021. gada februāra līdz decembrim, to veido trīs interaktīvas komponentes:
•    personības attīstība: starpdisciplināras un starptautiskas grupu koučinga sesijas;
•    iedvesma: «Sparks!» - lekcijas par aktuāliem tematiem un padziļināti papildu studiju kursi;
•    mācīšanās darot: starptautiska vasaras skola un personīgais projekts. Vasaras skolas plānotas dažādās Eiropas valstīs, pulcējot vairāk nekā 300 dalībnieku.

Programmas koordinators ir RTU Inženierekonomikas un vadības fakultātes MBA programma «Inovācijas un uzņēmējdarbība». Papildu informācija par MBA programmu. Saziņai -

RTU ir «EIT Climate-KIC» partneris kopš 2016. gada.

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

24. novembris, 2020 plkst. 16:39