Inženierekonomikas un vadības fakultāte
Inženierekonomikas un vadības fakultāte

Rīgas Tehniskajā universitātē sācies ziemas izlaidumu laiks

22. janvāris, 2019
Pirmie diplomus 18. janvārī saņēma 40 RTU Arhitektūras fakultātes diplomandi. Foto: Andra Marte Babre

Rīgas Tehniskajā universitātē (RTU) ir sācies izlaidumu laiks – diplomus 15 svinīgajos pasākumos šoziem saņems ap 550 absolventu.

Pirmie diplomus 18. janvārī saņēma 40 RTU Arhitektūras fakultātes (AF) diplomandi. Jauno arhitektu veikums, kurā risināta Āgenskalna attīstības vīzija, Siguldas olimpiskā ciemata attīstība un daudzi citi projekti, līdz 15. februārim apskatāms diplomprojektu izstādē «Sinerģija» AF, Ķīpsalas ielā 6. AF diplomandu pulkam šoziem pievienosies arī apmēram 30 arhitektūras bakalaura studiju programmas absolventi.

RTU izlaidumu «maratonu» 22. janvārī turpinās Inženierzinātņu un vadības fakultātes (IEVF) bakalaura profesionālo studiju un maģistra profesionālo studiju programmas «Muitas un nodokļu administrēšana» absolventu izlaidums RTU Daugavpils filiālē, Smilšu ielā 90. Ziemas izlaidumi noslēgsies 1. martā, kad diplomus RTU Lielajā aulā, Kaļķu ielā 1, saņems Būvniecības inženierzinātņu fakultātes studiju programmu absolventi.

Lielākais absolventu skaits – vairāk nekā 160 – šoziem ir IEVF, bet Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultāti absolvēs turpat 150 jaunie speciālisti, savukārt Būvniecības un inženierzinātņu fakultāti – vairāk nekā 70. Pavisam diplomus saņems astoņu RTU fakultāšu absolventi. Absolventu vidū ir arī vairāk nekā 80 ārvalstu studenti.

RTU notiek arī ziemas uzņemšana – līdz 25. janvārim tiek gaidīti studētgribētāji, kuri var pieteikties dažādām bakalaura un maģistra studiju programmām par maksu, kā arī maģistra profesionālo studiju programmai «Arhitektūra», kurā ir 37 budžeta vietas. Plašāka informācija par ziemas uzņemšanu.

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

22. janvāris, 2019 plkst. 8:57