Inženierekonomikas un vadības fakultāte
Parādīt izvēlni
Inženierekonomikas un vadības fakultāte

PIELAIKO BAKALAURA PROGRAMMAS “RADOŠĀS INDUSTRIJAS” STUDENTU KURPES!

6. marts, 2018
.
.
.

Skolēnu brīvlaika nedēļā, no 13. līdz 15. martam, Latvijas Kultūras akadēmija (LKA) un Rīgas Tehniskā universitāte (RTU) aicina vidusskolēnus apmeklēt abu augstskolu kopīgās bakalaura programmas “Radošās industrijas” 1. kursa studentu lekcijas, iejūtoties “Radošo industriju” studentu kurpēs. 

Skolēni var pieteikties tādu lekciju apmeklējumam kā “Pasaules mākslas vēsture”, “Publiskā runa un valodas kultūra”, “Ievads mediju industrijā”, “E-komercija un mārketings”, kā arī “Uzņēmējdarbība”. Lekcijām pieteikties iespējams elektroniski: http://ej.uz/studentu_kurpes . Vietu skaits lekciju apmeklējumam ir ierobežots, tāpēc skolēni tiek aicināti pieteikties savlaicīgi! Katrs interesents var reģistrēties tikai vienai lekcijai! Pieteikšanās beidzas 11. martā plkst. 23:59.

Lekciju apmeklējums kopā ar esošajiem studentiem ļaus skolēniem ne tikai noskaidrot, vai bakalaura studiju programma "Radošās industrijas" ir piemērota tieši viņiem, palīdzot pieņemt lēmumu tālākās izglītības izvēlē, bet arī iepazīties ar LKA un RTU studiju vidi, studiju procesu un pasniedzējiem. Skolēniem būs iespēja uzzināt esošo studentu pieredzi un iespaidus par studijām LKA un RTU.

Vairāk informācijas: https://lka.edu.lv/lv/aktuali/jaunumi/skolenu-brivlaika-latvijas-kulturas-akademija-aicina-pielaikot-radoso-industriju-studentu-kurpes/

 

Kopīgot rakstu

Informācija par rakstu

Publikācijas datums

6. marts, 2018 plkst. 17:00

Līdzīgi raksti

Jaunumi